PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744496}
6,4 13 816
ocen
6,4 10 1 13816
5,0 4
oceny krytyków
Kryptonim HHhH
powrót do forum filmu Kryptonim HHhH

Film niemcy

ocenił(a) film na 10

Kryptonim HHhH to historia z pozoru prosta - chłopak dobry i silny zostaje przez głupią babę namówiony do udziału w walce typu nazizm. Jednak pod przykrywka tego banału reżyser chowa bardziej pierwotne emocje - chęć zabicia niemca granatem czy zwykłą ludzką ciekawość. Oglądający raz po raz zadaje sobie pytanie "o co chodzi?", "jaki był cel tej sceny?", "kim jest ten bohater, skąd się wziął na ekranie?". Twórca zgrabnie żongluje uczuciami odbiorcy przez wprowadzanie go na przemian w stan apatii i skrajnej nienawiści do wyświetlanego obrazu. Można film obejrzeć bezrefleksyjnie i powiedzieć, że był zwyczajnie słaby - można, jak najbardziej. Ale można też zastanowić się nad ogromem emocji jakie wzbudzają w nas perypetie losowych postaci pojawiających się na ekranie pozornie bez żadnego sensu, a jednak na koniec wiadomo mniej więcej co się stało. To jest film, który ma uderzać w najgłębsze struny naszego człowieczeństwa, a nie mieć sens i spełnia swoją rolę.

ocenił(a) film na 3
Foose

dziekuje za recenzje potwierdzila ona moje podejrzenia :) teraz juz wiem ze warto obejrzec ten film i na pewno wybiore sie do kina jak tylko sie pojawi na ekranach. pozdrawiam goraco :)

użytkownik usunięty
Foose

nie moge sie bardziej zgodzic

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

jak inaczej można nazwać osobę która tak skrajnie ocenia filmy>?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
m__p

szkoda ze nie mozna wpisów oceniać też bo dostałbyś serdeczną 1 giwazdkę odemnie za ubliżanie ludziom bez powodu m__p

użytkownik usunięty
m__p

dobranoc

użytkownik usunięty
m__p

aha i post został zgłoszony

ocenił(a) film na 8

Ciekawe do czego?
Do konkursu, do nagrody?

A to co napisał, to sama prawda przecież.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

kolejny post złoszony został

ocenił(a) film na 8

To się teraz rozsiądź wygodnie, bo poczekasz sobie na efekty jakich się zapewne spodziewasz tyle, że ci życia braknie ;)

użytkownik usunięty
ZSGifMan

zgłoszony post został

ocenił(a) film na 8

Nuda, dzieciaku!

ocenił(a) film na 8

P.S.
Weź się zgłoś sam na ochotnika tu na portalu do kopania bitów, czy zamiatania bajtów, bo tak to widać, że z nudów umierasz!

użytkownik usunięty
ZSGifMan

zgłoszony post został kolejny raz

ocenił(a) film na 7

XDDDDDDD

użytkownik usunięty
Olczi600

o cześć mark

ocenił(a) film na 8
m__p

Film bardzo mi się podobał, udźwiękowiony rewelacyjnie, tylko mam dziwne spostrzeżenie: sam oprawca tak przedstawiony mało negatywnie jakoś, że nawet prawie go polubiłem, tzn. tę postać graną przez Jasona.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

jeden z najgorszych filmów jakie powstały

ocenił(a) film na 8

Weź gremlinie jeden zejdź mi z grzbietu, bo mnie to wcale nie śmieszy!

Zjedynkowałeś wszystkie solidne i porządne filmy, które zaznaczyłeś, a tymczasem co ja paczę? "The Room" dałeś 10??? Jesteś poczytalny?
Wpisujesz jakieś bzdety o zgłaszaniu postów?!

No i jak w świetle tego ma się fakt, że wysłałeś mi 'skomlenie' o bycie znajomym?!
Nie tędy droga. Przemyśl to sobie!

ŻEGNAJ!

użytkownik usunięty
ZSGifMan

czemu nie chcesz być znajomymi na filmweb

użytkownik usunięty
ZSGifMan

a oceny moje sa subiektywne

użytkownik usunięty
ZSGifMan

odpsiz proszę

ocenił(a) film na 4
Foose

mojej struny nie poruszyło, jestem za mało ludzki?

użytkownik usunięty
klaun.szyderca

mozliwe... ale nie przejmuj sie kazdy czlowiek jest inny i wyjatkowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones