PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775970}

Kształt wody

The Shape of Water
6,4 129 188
ocen
6,4 10 1 129188
6,3 41
ocen krytyków
Kształt wody
powrót do forum filmu Kształt wody

Takimi gniotami sie podniecają ludzie? Film wręcz żenujący. Rybofilka...
Nie polecam, strata czasu.

ocenił(a) film na 8
tomekhas

Twoja opinia urzekła mnie do tego stopnia, że zasłużyła sobie na wybitne miejsce na mojej liście ulubionych. Gratuluję, polecam sprawdzić. X"D

ocenił(a) film na 1
akarideah

Boże, ale z Ciebie idiotka...

akarideah

Ja nie mogę, gość po prostu przedstawił swoją opinię (moim zdaniem słuszną zresztą), w dodatku lekko prześmiewczą, a Ty tylko dlatego, że się nie zgadzasz musisz ją krytykować i jeszcze chamsko umieszczasz na stronie głównej swojego profilu z tym podpisem: ''poważna ocena jakiegoś randoma''. Jakich my czasów dożyliśmy, że nie można już przedstawić swojej opinii bez uniknięcia wyśmiania przez drugą osobę. Jestem zażenowany.
Może jeszcze moją wypowiedź przepiszesz i gdzieś wstawisz? Tylko jak będziesz to robiła to nie nazywaj mnie ''randomem''...

ocenił(a) film na 8
niewiem_6

Aha, aha.

ocenił(a) film na 10
niewiem_6

Jeżeli publikujesz coś publicznie musisz liczyć się z tym, że ktoś może się z Tobą nie zgadzać i wyśmiać Twoją opinie. Jeżeli Ciebie coś takiego obraża i czujesz się zażenowany to najlepiej po prostu nie przedstawiaj swojego zdania i nie czytaj dyskusji, skoro tak Cię to boli. Poza tym powyższa opinia to nic innego jak zwykły hejt bez uzasadnienia, czy argumentów.

dovio

Racja, nie powinienem był odpisywać, bo tak, czy inaczej niczego to nie zmieni, ale kiedy widzę taką bezczelną prowokację jaką tutaj odstawiła musiałem to zrobić, bo gdy widzę coś takiego to przepraszam, ale po prostu szlag mnie trafia.

ocenił(a) film na 10
niewiem_6

No cóż, ja to rozumiem, bo czasem też się denerwuję widząc niektóre opinie, choć właściwie nie powinienem, bo po prostu nie ma co się przejmować zdaniem innych ludzi. Tak bywa, chociaż nie widzę nic strasznego w tym co wydarzyło się wyżej. Po prostu dziewczyna wyśmiała wypowiedź i tyle. Moim zdaniem lepsze już coś takiego, niż jakieś chamskie wyzywanie się, co też często ma miejsce na tym forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones