PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 145 713
ocen
7,9 10 1 145713
7,1 26
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

dziękujmy bogu

ocenił(a) film na 10

że Leonardo di Caprio odrzucił rolę Aarona !

ocenił(a) film na 8
pawlaczzz

Dałabym "lubię to", ale się nie da :)

ocenił(a) film na 8
lockwood

Jak widać jednak tak :)

ocenił(a) film na 8
pawlaczzz

bez przesady, Leo też niezłym aktorem jest. Ale Norton w tym filmie przeszedł sam siebie i chyba to najlepsza rola w ogóle.

ocenił(a) film na 9
skttrbrain

Również zgadzam się z tym że to była jego najlepsza rola, to było odkrycie... drugi film w którym zagrał, a popisał się jak niejedna osoba która zjadła zęby na aktorstwie.

ocenił(a) film na 8
EmilienW

Popieram. Kreacja jaką stworzył - niesamowita. Tą rolą mnie "kupił".

ocenił(a) film na 8
EmilienW

Poprawka: Jego pierwszy film. Bo wcześniej grał tylko w filmie do nauki angielskiego a nie prawdziwej produkcji. Na castingu pojawił się jako debiutant z doświadczeniem teatralnym.

ocenił(a) film na 9
pawlaczzz

Niby dlaczego? Leonardo to świetny aktor, tak samo dobry jak Norton. Niepotrzebnie wiele osób przykleiło mu łatkę Jacka z Titanica. Już po jego wcześniejszych rolach można zobaczyć jak wielki ma talent (w' Co gryzie Gilberta Grape'a" czy " Chłopięcy świat").
Jednak zgadzam się z Wami, że Ed zagrał rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 10
Jezula

zgadzam się, że Leonardo to świetny aktor ! pewnie poradziłby sobie z rolą Aarona, chodziło mi raczej o to, że dzięki temu filmowi, Norton zainstniał i możemy go teraz oglądać w innych produkcjach.
Kto wie co by się stało z Edwardem, gdyby nie to, że Di Caprio odrzucił rolę!

pawlaczzz

Dokładnie, zgadzam się ze wszystkim :)

ocenił(a) film na 9
Jezula

Święta prawda, naprawdę nie mogę się pogodzić z tym, że wciąż wiele osób uważa DiCaprio za aktora jednej roli, amancika z Titanica. Prawda jest taka, że już w najwcześniejszych filmach z jego udziałem (choćby wspomniane, genialne "Co gryzie..") widać wyraźnie, że jest znakomitym aktorem, niezwykle utalentowanym i wszechstronnym.

Ale zgoda, kino potrzebowało Nortona.:)

ocenił(a) film na 8
anna_o2

anna_o2 Jesli tak uwazaja na temat Di Caprio, to go zaszufladkowali i sadze, ze z tego powodu, ze malo filmow widzieli z jego udzialem...
On jest naprawde dobrym aktorem

pawlaczzz

Świetnie zagrał, ale czułem, że koleś świruje :-)

ocenił(a) film na 10
pawlaczzz

zgadzam się Norton był rewelacyjny

ocenił(a) film na 9
renek3

Powiem tak - Norton jest rewelacyjny w każdym filmie, w którym zagrał ;) Chociażby "Więzień nienawiści", "Iluzjonista" , "Podziemny krąg" - to moje ulubione.

ocenił(a) film na 7
pawlaczzz

Leo bedzie miał okazje sprawdzić sie w podobnej roli, tyle ze w filmie non-fiction. Kręci właśnie film o Billym Milliganie, człowieku o 24 osobowościach, ktory został uniewinniony od zarzutów gwałtów i porwań ze względu na chorobę psychiczna. Dwie osobowości z filmu Lek pierwotny, prawdziwe czy zmyślone, to małe piwo przy wyzwaniu, które staje przed Di Caprio. Can't wait!

ocenił(a) film na 7
pawlaczzz

Cóż, Leo zagrał na tym samym poziomie w "Co gryzie Gilberta Grape'a". W ten sposób mamy dwie najmniej docenione role męskie w historii Oscarów.

ocenił(a) film na 7
niedobitek_1

Dodam do tego jeszcze, że prawdziwa tragedia by była gdyby Matt Demon dostał tą rolę...

pawlaczzz

skąd wiesz ?

ocenił(a) film na 8
pawlaczzz

Raczej szkoda, że Leo nie wziął tej roli

esz96

Raczej dobrze. Jego kariera na tym nie ucierpiała, a z Edwardem wtedy mogło być różnie.

ocenił(a) film na 7
pawlaczzz

Dziękujmy komu?

ocenił(a) film na 7
marcin_lendzion

XD po co ja to napisałem gimboateizmem śmierdzi

ocenił(a) film na 8
marcin_lendzion

Słuszna uwaga. Dziękujemy Bogu, a nie "bogu".

pawlaczzz

Ważne, że film fajny wyszedł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones