PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795064}
2,2 1 745
ocen
2,2 10 1 1745
1,2 4
oceny krytyków
Labirynt świadomości
powrót do forum filmu Labirynt świadomości

Oglądając zwiastun nie mogła opuścić mnie jedna myśl, czy ja już tego przypadkiem gdzieś nie widziałam?! Mianowicie, film ten kojarzy mi się z genialnym, kanadyjskim serialem "Orphan Black", który 12 sierpnia tego roku zakończył się po 5 sezonach. Wątek samobójstwa, tajnych eksperymentów na ludziach / dzieciach, którym próbuje zapobiec zwykla dziewczyna, a we wszystko wplątuje się policja. Główna bohaterka wydaje sie być kopią Sary Manning (granej przez Tatianę Maslany) pod względem zarówno charakteru jak i wyglądu, a do tego dochodzi postać krwawiącej kobiety w białej sukience, trzymającej nóż w reku, myląco podobnej do Heleny (obie bohaterki to "dość" kluczowe postaci danego serialu). Troche mnie to poruszyło, ponieważ jestem wielką fanką serii i uważam, że takie kopiowanie pomysłów jest po prosu słabe. Aczkolwiek bądźmy optymistami! Poczekamy, zobaczymy.
Jeszcze tu wrócę

juliacierzan1

Boli mnie też to, że imiona bohaterow sie powtarzają XD
Helena i Vic to również postacie z "Orphan Black" tyle, że graja inne role.
Eghhh... Nawet wymyślenie / znalezienie ciekawych imion wymaga tyle pracy. Zapomniałam :\

ocenił(a) film na 5
juliacierzan1

I jak? Nie wróciłaś... nie widziałaś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones