PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762864}
6,7 96 144
oceny
6,7 10 1 96144
7,8 52
oceny krytyków
Lady Bird
powrót do forum filmu Lady Bird

Na pomidorach 170 recenzji i wszystkie pozytywne. Wcześniej tylko Toy Story 3 miało taki rezultat (163 pozytywne bez przerwy,a ostatecznie 291 z czego 99% pozytywnych).

Zobaczymy jak pójdzie dalej, zwłaszczy, gdy wejdzie do kin, ale jestem pozytywnie nastawiony.

Wojtini21

W tej chwili Toy Story 2 ma 100% ze 163 recenzji więc być może pomyliłeś części. Pytanie czy ten Lady Bird może dostać jeszcze więcej ocen i czy ta średnia spadnie, choć nie spodziewam się. Dalej jest dokument Man on wire, który ma 100% ze 158 recenzji. Nie widziałem go, oczywiście słyszałem, ale jestem zdziwiony takim wynikiem. Natomiast pozostałe filmy, które mają 100% posiadają góra 60 recenzji, co jest dużą różnicą. Natomiast w tej chwili dokładnie ten sam procent i ilość recenzji, co Toy Story 3 (jak napisałeś, 99%/291) ma Get Out. A więc są to dwa najszerzej oceniane filmy wśród tych z 99%.

ocenił(a) film na 7
maxplastic

Liczby liczbami, ale jednak zapowiada się ciekawie skoro takie recenzje. No nic trzeba czekać.

ocenił(a) film na 7
Wojtini21

Plus nie pomyliłem się, chodziło o Toy Story 3, miało 163 pozytywne, a potem pojawiały się różnie do poziomu 291 recenzji (od 164-291 pojawiły się 4 negatywne). Ale to bez znaczenia tak naprawdę.

ocenił(a) film na 3
Wojtini21

Lepiej wypada 'Get Out' ("Uciekaj"). Ma 290 pozytywów i 2 nagatywy (292). Wcześniej dobił chyba do 251, aż pewien śmieszek wystawił 5/10 co równało się ze zgniłym pomidorkiem.

TS3 to na dzień dzisiejszy już "tylko" 287/4. "Get Out" chyba na dzień dzisiejszy górą na RT.

ocenił(a) film na 7
Grifter

251 pozytywnych miało przed pierwszym negatywnym? A to spoko

ocenił(a) film na 3
Wojtini21

Tak było, bo ta negatywna odbiła się szerokim echem :) Ale tak zapewne miało być.

ocenił(a) film na 7
Grifter

Spoko, to w sumie bez znaczenia, nie ważne liczby, chodzi o sam fakt, że film zapowiada się ciekawy przez wzgląd na wysoką liczbę pozytywnych recenzji, może być nawet na 3 miejscu ;]

Grifter

Ten film miał około 140 recenzji, kiedy się pojawiła pierwsza negatywna recenzja, więc nie miał ich więcej niż 163.

ocenił(a) film na 3
placzliberalow

Jesteś pewien?

Grifter

http://cdn.barstoolsports.net/wp-content/uploads/2017/02/28/Screen-Shot-2017-02- 28-at-9.55.20-AM.png

ocenił(a) film na 3
placzliberalow

I wszystko jasne. Czyli nawaliłem :)
Dzięki!

ocenił(a) film na 7
Grifter

Ja akurat po obejrzeniu "Get out" byłem nawet lekko przerażony, że ten film tak dużo osób pozytywnie ocenia. Dla mnie był zupełnie przeciętny. :)

Grifter

Źle to świadczy o tych "recenzentach".

ocenił(a) film na 7
Wojtini21

Cholera, pojawiła się pierwsza nieświeża...

ocenił(a) film na 7
laxman

O nie i teraz już automatycznie słaby film :D

ocenił(a) film na 7
Wojtini21

Anulowałem wszystkie rezerwacje i odserduszkowałem Serszję...

A tak serio, to zapoznałem się z tą recenzją, i raczej widzę uprzedzenia autora do kina "zbyt" niezależnego (nurt ,,mumblecore"). Chyba więc nie ma co popadać w histerię, film powinien być znakomity!

użytkownik usunięty
laxman

Jej imię czyta się "Sirsza".

ocenił(a) film na 7

Pozwól, że do swojej sympatii będę się zwracał tak, jak mi się podoba.

użytkownik usunięty
laxman

Oczywiscie, wybacz.

ocenił(a) film na 7

Żartowałem z tą szorstkością:)
Jasne, ale wiesz, nawet rodowici Brytole często nie wiedzą jak wymawiać te piękne, trudne, stare imiona. Także chyba kilka wersji jest dopuszczalnych, zwłaszcza przy ich akcencie.

ocenił(a) film na 7
laxman

Saoirse to imie irlandzkie (znaczy wolnosc) i dlatego "Brytole" nie wiedza jak je wymawiac.

ocenił(a) film na 4
Wojtini21

Lady Bird jest kompletnie przeciętnym filmem, nie rozumiem tych dobrych ocen z Rotten.

ocenił(a) film na 8
MirandaFey

Czemu przeciętnym?

ocenił(a) film na 4
Lukasz_Broda

Męczliwa główna postać, burość i nudność, mała odkrywczość w temacie, praktycznie zapomnienie o tym filmie po obejrzeniu. Jakże mnie dziwią wysokie oceny Rotten. To jest to dziwne uczucie kiedy "krążąca dobra opinia o filmie" wydaje ci się propagandą. Tak samo miałam z Moon, a nawet jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 8
MirandaFey

Tylko co miało być odkrywczego w filmie przedstawiającym rok z życia zwyczajnej dziewczyny ?

ocenił(a) film na 4
Lukasz_Broda

Może być i bardzo zwyczajnie, a mimo to, a może i dlatego - magnetycznie. Nie było. Jest nijakość, co przy całym szumie o Lady Bird, jest dość groteskowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones