PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762864}
6,7 95 906
ocen
6,7 10 1 95906
7,8 52
oceny krytyków
Lady Bird
powrót do forum filmu Lady Bird

Premiera w Polsce

użytkownik usunięty

Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje czy film będzie grany w polskich kinach?

ocenił(a) film na 8

podbijam

ocenił(a) film na 7
venom_xd

prawdopodobnie w kwietniu 2018 roku, wtedy wejdzie w USA itd.

ocenił(a) film na 7
Wojtini21

Tfu, nie w USA tylko poza USA. Wiele europejskich krajów ma premierę datowaną na kwiecień, ewentualnie maj.

Wojtini21

Doszły mnie słuchy, że w Polsce premiera jest planowana w kinach na 2 marca 2018.

ocenił(a) film na 7
Tjall_Zapalczywy

Lady Bird będzie można obejrzeć podczas nocy sylwestrowej w Kinie pod Baranami (Kraków). ;)

użytkownik usunięty
Bejsa

Co jak co, ale z tymi cenami to ich poj.ebało. Sorry, ale inaczej nie mogę napisać. 99 zł za trzy filmy? "Lady Bird" i "Pomniejszenie" + trzeci film, który jest jeszcze niepotwierdzony? Widziałem "Pomniejszenie", a jeżeli chcę zobaczyć tylko "Lady Bird", to mam płacić to 99 zł? Nawet jeżeli chciałbym ten niepotwierdzony film zobaczyć, a nie chciałbym widzieć "Pomniejszenia" drugi raz, to też mam 99 zł zapłacić? To jest obłęd, aby płacić nawet za jeden film 33 zł, nawet jeżeli ma premierę 2 marca xD Nie wiem, chyba sobie odpuszczę to.

ocenił(a) film na 7

Przecież każda noc filmowa taka była... W Warszawie ceny podobne

użytkownik usunięty
mikiwas

Właśnie po tym przeglądałem ceny innych nocy filmowych i to prawda. Sylwester w kinie jest drogi i szkoda kasy na niego wydawać. Poza tym, "Lady Bird" udało mi się wcześniej w internecie obejrzeć - nie z napisami, tylko w oryginale.

ocenił(a) film na 10

GDZIE

użytkownik usunięty
oliwiaaaaa

Ja to obejrzałem na Gomovies.film, po angielsku bez napisów ;)

Zanim wejdzie do kin w Polsce to już większość obejrzy w necie.

użytkownik usunięty
lesku73

I to się właśnie dzieje xD

ocenił(a) film na 9
lesku73

A gdzie jest dostępne?

użytkownik usunięty
jczarnooka

Ja obejrzałem na Gomovies.film, po angielsku bez napisów.

ocenił(a) film na 8
jczarnooka

Film znajduje się już na ekino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones