PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714269}
7,1 78 555
ocen
7,1 10 1 78555
5,4 14
ocen krytyków
Legend
powrót do forum filmu Legend

Nie oszukujmy się - ten film to HARDY! Tak po prostu! To jestem jeden z tych filmów, których fabuły nie bardzo pamiętasz, bo jesteś rozbrojony rolą. A tutaj jest podwójnie rozbrajająca rola. Ten Pan jest geniuszem! Czekałem z niecierpliwością jak Tom ogarnie dwie role i potwierdził, że osiągnął aktorskie wyżyny! Nie sądziłem, że ktoś dogoni kunsztem mojego ulubionego Di Caprio, ale Hardy własnie to czyni na moich oczach.

A film??? Hmm cos tam o gangsterach heheh

armbi

Ja się zgadzam, na ten film idzie się tylko dla Hardego. Ładnie poleciał z tymi rolami, Ronnie najlepszy, dużo uśmiechu przy nim:) Tobie też Ron się podobał najbardziej?

ocenił(a) film na 9
armbi

Powiem tylko Tom Hardy mistrz! :)

ocenił(a) film na 8
armbi

dokładnie, Hardy po raz kolejny udowadnia, że jest genialnym aktorem

ocenił(a) film na 9
rotten_kadath

Zgadzam się w 100 %. Genialny !!

ocenił(a) film na 8
armbi

Nie sposób się nie zgodzić. Genialne zagrane obie postacie, jakby inny aktor grał je. Hardy to mistrz

ocenił(a) film na 8
armbi

Zgadzam się z wami wszystkimi - Hardy jest świetny, i udowadnia to w wieeelu filmach :)

armbi

Michael Keaton i tak byl lepszy w mezowie i zona.

ocenił(a) film na 5
armbi

Tak, tak... rewelacja... co film te same miny.... Mistrz ! ;)

użytkownik usunięty
armbi

Do oceny aktora masz osobną opcję. Ocenianie filmu wysoko przez grę aktorską jednej osoby jest niedorzeczne.

ocenił(a) film na 6
armbi

Całkiem spoko rola Toma. Fajnie było też zobaczyć Davida Thewlisa i Paula Andersona aka Arthur Shelby.
Sam film z kolei, cóż, niezbyt wybitny. Nawet średni.

ocenił(a) film na 7
Sharimsejn

Film niczym nie zaskakuje, nie przykuwa uwagi. Jest jak ładna, nie koniecznie interesująca kobieta ... po prostu miło się patrzy - nic więcej. Obejrzałem do końca, do niczego się nie czepiam, po prostu przyjemna wizualnie historyjka oparta o prawdziwe wydarzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones