PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 234 996
ocen
6,1 10 1 234996
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców
ocenił(a) film na 2
nazxc

Zdecydowanie. Było to nawet widać w retrospekcjach, że powycinano sceny, zbyt duży skok pomiędzy jednym wydarzeniem, a drugim.

ocenił(a) film na 7
Flashi3q

Zgadzam się ale poza tym film mnie nie zawiódł

ocenił(a) film na 9
nazxc

może i mało, ale film miał być o suicide squad, nie o Jockerze, nawiasem mówiąc więcej od niego było chyba tylko Harley i Deadshota ;)

ocenił(a) film na 7
maciekmel

Wszystko rozumiem, ale chodzi mi o to że nie wszystkie sceny pokazano z nim;)

ocenił(a) film na 6
Flashi3q

Pewnie w wersji Blu-ray film będzie dłuższy podobnie jak w przypadku BvS.

użytkownik usunięty
returner

Jared przyznał, że wycięto dużo scen z J.

ocenił(a) film na 6

Warcraft słyszałem też ma pojawić się w wersji reżyserskiej,
bo film dość mocno pocięto do 123 minut.

ocenił(a) film na 6
returner

A w wersji reżyserskiej Warcraft ma być dłuższy ponad 40 minut.

Najbardziej zmieniające na plus wersje reżyserskie to moim zdaniem te z
Królestwa niebieskiego dłuższa o 46 minut i Obcego 3 dłuższa o 31 minut.
Te filmy chyba najbardziej zyskały na dodatkowym materiale.

ocenił(a) film na 7
returner

W takim razie nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie na blu-ray

ocenił(a) film na 9
nazxc

W wywiadzie Jared przyznał, że za jego plecami wycięto z nim sceny i jest zawiedziony, bo dla niego to była rola życia...

ocenił(a) film na 6
jumpandtouchthesky

Jakoś trudno uwierzyć, że przebił rolą Jokera swoją w "Witaj w klubie" za którą dostał oskara.

ocenił(a) film na 9
returner

Nie jestem w stanie ci tego powiedzieć, bo w suicide squad można go zobaczyć może 10 minut. Ale z tego co dałam radę ujrzeć to jest wielce prawdopodobne, że przebiłby siebie z witaj w klubie, gdyby dali mu szansę. Z resztą zacytowałam ci jego wypowiedź. To są jego słowa, że była to jego życiowa rola. Zresztą jak chce Ci się szukać to gdzieś na onecie jest z nim wywiad dodany chyba dzisiaj.

ocenił(a) film na 9
returner

http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/legion-samobojcow-wywiad-z-jaredem-leto/t j9ms6

ocenił(a) film na 9
returner

A tak z czystej ciekawości odważę się zapytać widziałeś już Suicide Squad?

ocenił(a) film na 6
jumpandtouchthesky

Przeważnie chodzę do kina dopiero jak się wyludnią sale kinowe. Za jakieś 2-3 tygodnie się wybiorę.

ocenił(a) film na 6
returner

"W wywiadzie Jared przyznał, że za jego plecami wycięto z nim sceny i jest zawiedziony"

Jaki on biedny :) Od kiedy to aktor ma decydujący wpływ jak wygląda film,
a nie reżyser, scenarzysta, producent, montażyści :)

ocenił(a) film na 7
returner

Widziałam nie jeden film z J. Leto i uważam że ma ogromny potencjał i nie ma co się dziwić że jest zawiedziony, zresztą nie tylko on jeden, bo nie dali mu do końca się wykazać. Ta postać jest idealnym dopełnieniem całokształtu filmu. Mam nadzieje że na Blu-ray będą sceny których zabrakło w kinie :)

ocenił(a) film na 6
nazxc

Pewnie wersja na Blu-ray będzie dłuższa i będziemy mieć więcej Jokera.
W solowym filmie o Batmanie pewnie też dają się mu wykazać.

ocenił(a) film na 4
returner

Ayer powiedział, że wersja kinowa to wersja reżyserska http://birthmoviesdeath.com/2016/08/05/the-theatrical-suicide-squad-is-the-direc tors-cut

ocenił(a) film na 9
returner

Aktorzy pokroju Jareda wkładają w rolę całego siebie. Z tego co słyszałam granie takich ról jest ekstremalnie wykańczające psychicznie i zawsze bezpowrotnie w większy lub mniejszy sposób zmienia człowieka , więc nie dziwię się że teraz może czuć się wydymany XD

ocenił(a) film na 6
jumpandtouchthesky

Poprzedni odtwórca Jokera Heath Ledger jak pamiętasz tak się wczuł,
że już go nie ma na tym świecie. Ale jak dobrze wiemy wielu ludzi z kasą czy sławą jedzie na różnych prochach.

ocenił(a) film na 9
returner

Myślę że rola Jokera była dla Ledgera gwoździem do trumny, co tylko jest kolejnym przykładem tego co powiedziałam wcześniej. Ta rola odbija piętno na psychice.
Dlatego jest mi szkoda Jareda, bo dał do zrozumienia w tym wywiadzie jaka ta rola jest dla niego ważna, a producenci postanowili go wyciąć. A prawdopodobnie chodzi o hajs, żeby więcej ludzi kupiło dvd z nadzieją na więcej scen z Jokerem

jumpandtouchthesky

Ledger to juz wczesniej musial miec cos z glowa

ocenił(a) film na 6
returner

jasne, rola jokera go zabiła haha. Ten facet miał depresję i uzależnienie to nie ma nic wspolnego z rolą.

ocenił(a) film na 6
jumpandtouchthesky

Bzdury opowiadasz. Więc gwiazdy pokroju Nicholsona czy De Niro powinny być już wrakami. Zależy jak kto podchodzi do pracy, czy trzyma dystans itd.

ocenił(a) film na 9
dzikudzina

Albo zależy od tego jak silną ma psychikę. Heath Ledger był niesamowicie wrażliwy i uzależniony. Nigdzie nie powiedziała że Ledger umarł bo zagrał Jokera tylko że był to gwóźdź do trumny. Ale i tak widzę że przeczytałaś z mojej wypowiedzi co chciałaś przeczytać.
Ja oprócz oglądania filmów czytam dużo wywiadów z aktorami i na prawdę nie wymyśliłam sobie tego tylko taki jest fakt, każdy dobry aktor który prygotowywuje się do roli pół roku, rok mówi ze było to niesamowicie wyczerpujący fizycznie i psychicznie proces.

ocenił(a) film na 6
jumpandtouchthesky

Ok rozumiem, źle Cie zrozumiałam. Ale i tak uważam, że najważniejsze jest podejście, jeden aktor podchodzi do tego z pasją i traktuje jako zabawę, drugi wtapia się w swoją rolę i zostaje skaza na jego psychice.

ocenił(a) film na 7
nazxc

No ale sam Joker ogólnie jak się wpasowuje na "podium Jokerów" lepszy niż Ledger I Nicholson ?

użytkownik usunięty
mordarg

IMO nie, podobali mi się bardziej wymienieni przez Ciebie poprzednicy.

ocenił(a) film na 7
mordarg

Wszyscy to robią, ale tak na prawdę ciężko jest porównywać ich ze sobą. Każdy Joker jest inny, każdy ma odmienne cechy i od każdego z osobna wymagane jest inne zachowanie. Heath Ledger wykreował prawdziwego psychopate, ale z deka odbiegajacego od komiksowego Jokera. Leto rowniez zrobil kawal dobrej roboty niestety przez wycięte sceny,niektórzy mogą stwierdzić ze słabo wypadł w tej roli. Ale myślę że jak film wyjdzie w wersji rozszerzonej to rozwieje wszystkie wcześniejsze wątpliwości co do postaci. Uważam że taka ewolucja była nieunikniona,zresztą gdyby wszędzie grał taki sam Joker byłoby trochę nudno;) Każdy ma swój gust i dlatego nie wszystkim podoba się to samo.

ocenił(a) film na 7
nazxc

Trochę tak, ale film i tak świetny.

ocenił(a) film na 7
nazxc

To mnie akurat nie boli bo ten nowy Joker jakoś do mnie nie trafił. Ale sam film świetny nie rozumiem tej nagonki krytyków. No chyba że nie załapali że to film akcji a nie psychologiczny melodramat.

ocenił(a) film na 6
nazxc

To już była jakaś kpina, dali rolę Jokera znanemu aktorowi a jego rola była trzeciorzędowa, do tego najsłabszy Joker jakiego widziałam.

ocenił(a) film na 8
dzikudzina

joker był kozacki, inny niż wcześniejsze jego kreacje i za to duży plus

ocenił(a) film na 8
nazxc

Wytwórnia wycięła połowę scen z nim

nazxc

i dobrze bo nie mogłem patrzyć na tą po pierdółkę

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

był i jest tani

ocenił(a) film na 8
Remigiusz189

Jak Twój komentarz

Himiteshu

jak ty

ocenił(a) film na 6
nazxc

Zdecydowanie za mało... Jestem głęboko zawiedziona, od pierwszej sceny, w której się pojawił chciałam tylko więcej i więcej :( Zaintrygowała mnie ta wersja Jokera. On i Harley mieli między sobą taką...pociągającą chemię. Po scenie z helikopterem tylko czekałam na to kiedy J znowu się pojawi. Aż chciałoby się odrębnego, całego filmu z tą dwójką. Jared Leto i Margot Robbie - wspaniali <3

ocenił(a) film na 8
Krista_Historia

Tak, ale Joker nie jest nigdy w komiksach członkiem Squad, gdzies tam sie przewija przez Harley

nazxc

a mnie joker najmniej interesował, zwykły popie***ol, wysrany tyle razy w filmach, że chyba już więcej nie trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones