PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 987
ocen
5,9 10 1 91987
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Bo naprawde, k**wa, warto ;)

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

Podpisuje się pod tym film bardzo dobry

ocenił(a) film na 6
_Simon

Z tym ,,bardzo dobrym'' bym nie przesadzał, jednak nie jest źle. Mogłem się momentami uśmiechnąć i nacieszyć widokiem najważniejszych bohaterów razem. Kilka scen było naprawdę dobrych, jak pościg za amonkami, czy walka z Supermanem. Główny przeciwnik to niestety typowy czarny charakter, wykrzykujący swoje racje, a efekty specjalne pozostawiają wiele do życzenia. Fabuła rzeczywiście jest zlepiana, ale można na to jeszcze przymknąć oko. Najmocniejszą stroną filmu są same postacie, z których każdy ma coś do powiedzenia. Cieszę się również z pokazania człowieka ze stali w lepszym światle (dosłownie i w przenośni). Wreszcie Superman jest bohaterem, niosącym pomoc z uśmiechem na ustach. Polecam obejrzeć. Widać tu wiele rzeczy zwiastujących pozytywne zmiany.

ocenił(a) film na 6
Deathstroke_filmweb

Dokładnie, nie jest zle, ale może być lepiej.

Deathstroke_filmweb

Powiem wam Panowie, Panie że po poprzednim filmie DC, na ten byłem nastawiony bardzo sceptycznie. A tu zaskoczenie, calkiem przyjemny. Lecz moze/ wrecz musi byc lepiej, zeby przyciagnac szersza widownie.

Rozgdz

Skoro Ty tak piszesz to tak musi być :P

ocenił(a) film na 8
Cannibal3

;)
I przygotuj się na "dorosłą" wersję Wonder Woman. To jest o wieeeeeeeeeele lepsza postać niż w tym filmie ostatnio. O taką bohaterkę walczyłem ^_^

Rozgdz

No na Woder Woman bawiłem się świetnie, więc z tego co piszesz tutaj będzie jeszcze lepiej :D
Do kina zawitam dopiero w Poniedziałek dlatego muszę jakoś wytrwać :D

ocenił(a) film na 8
Rozgdz

Wonder WOman jest taka jak wczesniej

ocenił(a) film na 5
Rozgdz

Chce Ci wierzyć ale się boję.. naile oceniasz BvS?

ocenił(a) film na 8
Kruchy_serious

BvS oceniam na 8,5, ale tutaj to niezupełni ma przełożenie. JL jest z założenia zupełnie innym typem filmu.

ocenił(a) film na 6
Rozgdz

To prawda, byłam wczoraj i film był zacny :)

użytkownik usunięty
goszkkka

Do kogo mówi Alfred?

Scene wycieli. A mowil i tak do supermana, bo nikogo innego nie ma w obsadzie. Film kicha

użytkownik usunięty
c4febrar

Wycieli scene z trailera? Lol.

ocenił(a) film na 5

To prawda. Właśnie wróciłem z kina. Nie ma sceny z trailera. Zielona latarnia pojawił się tylko w retrospekcjach i to jeszcze gdzieś tam w tle. Prawie niewidoczny. W trailerze na 100% mówił do Supermana.

użytkownik usunięty
rolnik

Yebane dokrętki hehe.

ocenił(a) film na 8
c4febrar

Bardzo duzo scen wycieli, prawie godzinę filmu

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Dlatego film sprawia wrażenie jakby był tylko swoim szkieletem.

ocenił(a) film na 8
Uh_Huh

Trochę przesadzasz

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Tak go odebrałem, jako zaledwie szkic do filmu, niewypełniony. Miałeś inny odbiór, Twoja sprawa. To nawet nie jest tak, że film mi się nie podobał albo nisko go cenię. Nisko cenie blockbustery Marvela, które jednak mimo miałkiej zazwyczaj treści da się obejrzeć dla rozrywki. A tu po prostu zabrakło - filmu. Dla dodatkowej informacji - wolę opowieści o Supermenie niż cały ten świat marwelowski. I twierdzę, że komentowany film nie umywa się do owej marwelowskiej menażerii.

ocenił(a) film na 8
Uh_Huh

Ja zawsze wolałem Marvela, ale moim ulubionym superbohaterem jest Batman

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

mi osobiście nie podszedł, wyglądało to ja wybrakowana produkcja, ale po DC (filmach/serialach nie spodziewam się porządnej rozrywki :( (Komiksy DC > Marvel nie zawsze, ale większości przypadkach się wybieram DC) Filmy/Seriale Marvel > DC prawie zawsze wybiorę Marvela :)

ocenił(a) film na 8
WilkCzerwony

Filmy animowane DC ma na pewno lepsze

ocenił(a) film na 6
Rozgdz

Ile musi zarobić globalnie aby się w ogóle zwrócił?

ocenił(a) film na 8
Elf_Noldor

Nie wiem, szczerze mówiąc. Ale tez nie jestem pewny czy są wiarygodne dane o kosztach - w filmach DCEU to długo nic nie wiadomo i podaje się różne budżety.

ocenił(a) film na 5
Rozgdz

Jak na razie to ma najgorsze otwarcie ze wszystkich filmów DCEU

ocenił(a) film na 8
Dodwizo

Yeap.

Elf_Noldor

Dzisiaj pisali że 750 milionów, kibicuje :) hehe chyba w tygodniu się przejdę do kina

ocenił(a) film na 7
Elf_Noldor

mówi się, że każdy film musi zarobić minimum około 2 lub 3 razy tyle ile wyniósł budżet filmu by wyjść na przysłowiowe 0. :)

Elf_Noldor

Z tego co słyszałem to 600 baniek.

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

Potwierdzam. Warto iść nawet dwa razy.

Galaktix

Jakim kretynem trzeba byc zeby za ten chlam chciec placic podwojnie?

ocenił(a) film na 5
Rozgdz

najgorszy film z nowego uniwersum DC - to już Sucide Squad mi się bardziej podobało..

ocenił(a) film na 1
Rush_only

Zgadzam się. Ten film to PORAŻKA.

ocenił(a) film na 10
opopop

Możesz rozwinąć czemu porażka. Co Ci się nie podobało?

ocenił(a) film na 1
Caldris

Nie podobała mi się fabuła. Przepraszam, ale to po prostu mi się nie podobało.
To moje zdanie.

ocenił(a) film na 10
opopop

Nie przepraszaj. Każdy ma prawo do własnej opinii. Ja byłem po prostu ciekaw. Nic wiecej

ocenił(a) film na 1
Caldris

Ok.

ocenił(a) film na 6
opopop

Tutaj przynajmniej jest jakaś fabuła, a nie to co w Strażnikach Galaktyki vol.2 czy Thorze Ragnarok.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 6
opopop

nie powiesz mi żę w Strażnikach Galaktyki jest większa fabuła niż w Suicide Squad XDDDDDD ej mój tata rucha kobiety na różnych planetach żeby znaleźć właściwego dziedzica swoich genów i przejąć świat. Tata jest zły trzeba go zabić. Ajajaj napierdalanka, efekty lasery bum, żarty o gó wnie do poduszki i czy twój tata ma kuta sa skoro jest planetą, zero poważnych scen, na koniec bum bum ktoś musi umrzeć żeby było smutno no ale generalnie efekty odblaski strzały suchary i koniec :) podsumowanie GotG vol.2, a najśmieszniejsze jest to że redakcja dała 8 XDD widać że to takie same oszołomy co polski plebs który chodzi na botoks. Najwiecej publiki na Botoksie, najwiecej publiki na Marvelu - filmy idealnie dopasowane do poziomu widza. Tyle. :)

ocenił(a) film na 1
streetbrother

Ok. Masz własną opinię, ale przynajmniej się wyrażaj.

użytkownik usunięty
streetbrother

Zgadzam się z tobą SG v 2 jest żałosne

streetbrother

Strażnicy Galaktyki 2 są świetnym filmem z super muzyką, fajnymi bohaterami, akcją i humorem a co do fabuły to akurat dobry moment na lekkie wyhamowanie i poznanie historii Quilla i jego mocy. Powiedziałbym wręcz że jest właściwą kontynuacją części pierwszej bo w końcówce jedynki dowiedzieliśmy się trochę o Quillu i usłyszeliśmy o jego ojcu. Natomiast to że "ktoś musi umrzeć żeby było smutno" jest najbardziej chamskim uproszczeniem z jakim się ostatnio spotkałem na filmwebie. Ten "ktoś" jest moją ulubioną postacią w tym filmie a jego smierć i w ogóle sceny z nim są genialne.
Pisząc to mam ochotę zobaczyć ten film jeszcze raz.

komarrek27

Mimo wszystko SG2 są słabsze niż 1ka, fabuła po prostu jest bardziej infantylna

ocenił(a) film na 6
Caldris

Jestem wielkim fanem DC, szedłem z wielką nadzieją i się zawiodłem. Jest tyle wad w tym filmie, że aż trudno mi o tym gadać, jestem wręcz zły. Uwielbiam tych bohaterów, ale ich ukazanie + prostota tego filmu jest żałosna. Milion razy lepsza jest animowana wersja "Justice League War".

ocenił(a) film na 8
opopop

Argumenty?

ocenił(a) film na 8
Rush_only

Chyba kpisz

ocenił(a) film na 6
Rozgdz

nie okłamuj ludzi, i tak zyski z polski nie uratują tego filmu...

Rozgdz

A no warto warto ale dopiero po kilku piwach... Śmiechu co niemiara..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones