PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634796}

Linia życia

Flatliners
5,7 40 895
ocen
5,7 10 1 40895
3,6 10
ocen krytyków
Linia życia
powrót do forum filmu Linia życia

Fajnie..

ocenił(a) film na 5

Dobry pomysł ale na pewno nie dorówna starej wersji...

ocenił(a) film na 10
dominik1980

przecierz stara wersja byla beznadziejna

ocenił(a) film na 5
arek2010

Dla mnie była bardzo dobra ale ja ją oglądałem pierwszy raz prawie 20 lat temu...

dominik1980

To że nie przebije starej wersji nie podlega jakiejkolwiek dyskusji, to był jeden z filmów "kultowych" bardzo udany i nie spłaszczony do poziomu rozrywkowego. Sam trailer nowej wersji już odstrasza młodzieżowym sznytem, z daleka wyczuć można porażkę, jednak nie zdziwię się jeżeli będzie sukces komercyjny, są nazwiska które przyciągną widownie.

arek2010

Sam jesteś beznadziejny stara wersja to klasyk a to co dziś zobaczyłem to porażka, za nim coś napiszesz chwile pomyśl.

Ricky79

Stara wersja to dno i 2 metry mułu, można zasnąć nawet oglądając w dzień. Nie nazywaj czegoś klasykiem tylko dlatego że film jest starej daty.

Ergath

No bo to jest klasyk nie ze względu na datę :)

ocenił(a) film na 7
Ricky79

Gdybyś zobaczył tą wersję jako pierwotną zmienił byś zdanie. Uważam, że jako remake daje radę.

DriverBUS

Raczej nie zmienił bym zdania ponieważ, starsza wersja jest bardziej rozbudowana, więcej jest tam emocji niż w tej części i to mi wystarczy i na koniec wczoraj oglądałem jeszcze raz ponieważ na tej nowej byłem w kinie w 3D i szczerze z 7 dałbym 6 ale już tak zostawiłem więc niech będzie :) pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones