PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 398
ocen
6,2 10 1 63398
4,8 13
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

lekkiej przyjemnej ciepłej komedii a nie nudnawego ciężkiego pseudo melodramatu z po szarpanymi ( wątek Melchiora choroba Małgorzaty ) czy wątkami nic nie wnoszącymi ( Zakościelny kim on tam w ogóle był ? ) do fabuły. Na pierwszy plus widzę panią Wagner w obsadzie a to oznacza że Małgosia żyje

ocenił(a) film na 7
marekwyszosiat

Od 29 września na YouTubie jest zwiastun, z którego wynika, że raczej Małgorzaty nie zobaczymy. Szkoda, miałam nadzieję, że jednak pojawi się w trzeciej części.

ocenił(a) film na 4
LittleAlice

Nie sugerował bym się zwiastunem w obsadzie pani Wagner jest w przeciwieństwie np do Romy Gąsiorowskiej czy Sthura których nie ma w obsadzie oficjalnie

marekwyszosiat

może się będzie pojawiać w jakichś wizjach? nie wiem, to tylko domysły, w każdym razie nie mogę się doczekać premiery :)

ocenił(a) film na 7
Martarut

Też właśnie pomyslałam o wizjach, wspomnieniach itp., choć miałam nadzieję, że będziemy mogli ją oglądać jako wciąż żyjącą postać.

LittleAlice

też miałam taką nadzieję, ale przeczucie mi podpowiada że jednak tak nie będzie :( no, ale zobaczymy!

Martarut

też mam taką nadzieję :) zwiastun zapowiada spoko film

ocenił(a) film na 4
Martarut

No i miałaś rację ze zwiastuna wynika że Małgosia nie żyje... lipa straszna. Generalnie zwiastun też mnie jakoś nie zachwycił jest jakiś taki wulgarny. Jedynka miała nie powtarzalny świąteczny ciepły klimat ( taki sweter gorąca kawa bujany fotel itp itd ) to oczywiście dopiero zwiastun ale kurde no nie czuje tam tego. Obejrzę chyba tylko dla Pani Magdy Różczki którą bezgranicznie uwielbiam i dla Zawadzkiej którą jestem zafascynowany choć czuję że jej wątek może być tak z dupy jak z dupy był wątek Zakościelnego gdzie do tej pory nie jarzę o co tam chodziło

marekwyszosiat

jaka lipa, nawet w komediach musi sie czasem znaleźc miejsce dla odrobiny refleksji i smutku. A co do Magady Różckzi to zgadzam się w 100% :) I myślę że jej wątek będzie uroczy :)

ocenił(a) film na 4
Martarut

Nie wiem jak ci to powiedzieć... rozumiem że w filmie musi być jakiś ,, problem" ale podany w odpowiedni sposób. Idąc na film w klimatach ,, świątecznych " chce otrzymać dawkę ciepła a nie dramat... jak będę chciał dramatu to sobie w lustro spojrze ;D

marekwyszosiat

no rozumiem, ale przecież nie wiemy jak to pokażą :) zwłaszcza, że już w poprzedniej części ten wątek został tak zgrabnie poprowadzony, że nie ,,dobijał", wręcz przeciwnie, trzeba cieszyć sie kazdą chwila z bliskimi :)

LittleAlice

Cześć lubisz filmy i seriale, rózne ciekawostki?
Zapraszam do odwiedzenia mojego kanału :)
https://www.youtube.com/watch?v=cPryUNxk7BU

ocenił(a) film na 7
LittleAlice

Witam, w tym zwiastunie nie ma także Tosi, a w 2 części miała wyjechać z Małgorzatą na leczenie, więc być może były /są na leczeniu i pokłóciły się z Wojciechem. Podejrzewam że będzie sam spędzał święta i nagle one staną w drzwiach :D

luki00552000

Wyjaśni mi ktoś co z dziadkiem Majki (Lech Ordon) , tak pięknie śpiewał w pierwszej części ?

ocenił(a) film na 4
friendsfan1

Umarł wczoraj.. Lech Ordon

marekwyszosiat

Ale w drugiej części nie wyjaśniono , co się stało z dziadkiem , a w trzeciej pewnie też tak nie będzie.

ocenił(a) film na 4
friendsfan1

Nie był on aż tak ważną postacią by wyjaśniać co się z nim stało

marekwyszosiat

Ale był , nie baw się w producenta.

ocenił(a) film na 3
marekwyszosiat

A propos dziadka Lisieckiego.Miłym gestem dla rodziny i fanów śp.Lecha Ordona byłoby umieszczenie w czołówce informacji,że film jest mu dedykowany.Niestety tego nie uczyniono.A szkoda!

ocenił(a) film na 7
luki00552000

No i z Małgosią się wyjaśniło ale dlaczego Tosi nie ma niestety nie wiemy wciąż... chyba, że coś mi umknęło (?)

marekwyszosiat

Moze wyciągna wnioski z drugiej części i zrobią coś z czarem świąt. facebook/filmodia - powstał jeszcze film w świątecznych kilamatach pt. Cicha Noc.

marekwyszosiat

no też jestem ciekawa czym nas zaskoczy ta trzecia część. Nie ukrywam że wybieram się do kina bo skoro widziałam dwie poprzednie części to i tę chcę zobaczyć :) mam nadzieję, że poczuję świąteczny klimat:)

ocenił(a) film na 3
krajanka09

Niestety,nie poczujesz ale idź obejrzyj żeby się przekonać.

ocenił(a) film na 8
Resfilm

klimat jest, nie powiem żeby stricte "świąteczny", bo o to trudno oglądając taki film w listopadzie, ale na pewno nastrojowa muzyka w tej części robi swoje. Poza tym całość jest ciepła, przyjemna, a na święta przyjdzie czas za miesiąc ;)

ocenił(a) film na 3
miniaturcia

Oj,klimat to się buduje w głowie,ja często oglądam filmy o świętach nawet w lecie i mi to nie przeszkadza.Tak jak "Stalowe Magnolie" oglądam nie tylko na Wielkanoc.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Resfilm

a na mnie zdecydowanie jakoś podziałał widok zaśnieżonej Warszawy, starówki przystrojonej świątecznie... (może to kwestia tego, że miło oglądać znajome miejsca w filmie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones