PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 430
ocen
6,2 10 1 63430
5,0 15
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

Bez Maćka i Romy ? jakoś już mnie do kina nie ciągnie, bardziej mi to zakrawa na parodię

doob

Dokładnie dlaczego dwie pierwsze części są z Romą Gąsiorowską, a ta już nie? :(

ocenił(a) film na 10
Aniusss

ja myślę że to będzie film krótkometrażowy

Aniusss

bez Maćka i Romy zgadzam się to już nie to samo. Wolę pierwszą część ze względu na Pana Pietraszaka i Panią Tyszkiewicz bo byli super w tych rolach.

kinomanka_13

wgl pierwsza część była najlepsza!:)

Aniusss

Dygant uratuje ten film ! :)

ocenił(a) film na 9
TheSusie

postać Kariny jest świetna :)

TheSusie

też tak myślę :) ona odnajdzie się w każdej roli!

ocenił(a) film na 7
TheSusie

Kwestia gustu. Moim zdaniem właśnie Dygant wyłożyła ten film. Skutecznie jej pomagali Karolak i Adamczyk, Zawadzka i Pawlak również niczego nie wnieśli.

Dla jasności, nie mam pretensji do aktorów lecz scenarzystów i reżysera, nie potrafili dopasować postaci do granych przez nich aktorów oraz zaangażować ich w grę. Wszyscy sprawiają wrażenie zmęczonych, nie rozumiejących po co tam są i znudzonych.

Gdyby z filmu wyciąć wszystko poza wątkami Wojciech - Dusia i Gibon - Karolina, to powstałby krótki ale świetny film. Szkoda byłoby tylko Grabowskiego, choć pewnie dałoby się go gdzieś wcisnąć.

ocenił(a) film na 7
Aniusss

Pewnie dlatego, że ich wątek został do dna wyeksploatowany w drugiej części - nie ma czego na siłę ciągnąć.

doob

Oni są można by powiedzieć głównymi bohaterami, to trochę słabo że ich tutaj nie dodali.

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

Wszystko zależy od reżysera głównych bohaterów można zmienić. Na przykład
w gwiezdnych wojnach najpierw głównych bohaterem był Qui-gon potem Obi-Wan jeszcze później Luke Skywalker ,aż w końcu Rey. Tutaj mamy tak samo teraz głównym bohaterem jest ten Mikołaj.

doob

ehh.... szkoda :( dla mnie najfajniejsza była pierwsza część, właśnie ze względu na wątek Mikołaj&Doris&Kostek, oraz Wojciech&Małgosia&Tosia. Druga część niestety już mnie nie przekonała, a trzecia bez Romy i Maćka to już w ogóle nie to samo. Dla mnie to właśnie te dwa wyżej wymienione wątki stworzyły klimat filmu i pokazały prawdziwą magię świąt. To właśnie dzięki nim widzowie tak pokochali ten film i teraz chętnie wracają do niego w święta. Wiecie może dlaczego zrezygnowali z wątku Maćka i Romy ?

wiktoria24

skoro zrezygnowali z tego uroczego wątku, to na pewno mają szykują coś równie ujmującego, inaczej by się nie brali za kręcenie filmu
a co do rezygnacji Macka i Romy to moze sami aktorzy zrezygnowali? ma ktoś jakies info?

Novakovsky

a jak myślicie, w jakim kierunku potoczą się losy bohaterów? jakieś pomysły? :p

Martarut

kurcze no szkoda że nie będzie wątku Stuhra, ech. no ale cóż, po ,,The Walking Dead" jestem już przyzwyczajony do żeganania się z lubianymi bohaterami i wątkami, więc jakoś to będzie :)

użytkownik usunięty
Martarut

Tak wszyscy zostana molestowani...

bardzo zabawne...-.-

Novakovsky

Roma Gąsiorowska nie zrezygnowała sama, po prostu nie dostała żadnej propozycji z tego filmu. Widziałam z nią reportaż w którym to mówiła..

kinga0203

no cóż, wierzę że znajdzie to uzasadnienie w fabule :D

Novakovsky

Miejmy taką nadzieję ;)

Novakovsky

chcesz wiedzieć jakie to uzasadnienie : pieniądze (i Kostek się starzeje ;) )

ocenił(a) film na 7
doob

Stuhrowi nie pozwolili łączyć pracy na planie LdoM3 z Belfrem

ocenił(a) film na 7
matiz1992

Stuhr wypowiedział się na ten temat w programie dkf ; skwitował ze ileż można ciągnąć te historie i jak z fajnej komedii romantycznej listy stały się melodramatem( czy cos w ten deseń ) Z wypowiedzi można było wywnioskować ze nie był zainteresowany kontynuacja i sam podziękował .

ocenił(a) film na 7
MilkaB

3 dni temu byl caly artykul na ten temat w mediach. .

matiz1992

nie pozwolili bo im nie zależało ,a szkoda

doob

nie wiem co tak wszyscy to przeżywają... :P przecież są inni fajni aktorzy w tym filmie, już nie przesadzajcie :)

krajanka09

no własnie

ocenił(a) film na 8
krajanka09

skoro już jesteśmy w tym temacie... Andrzej Grabowski swoją rolą tutaj zwalił mnie po prostu z nóg :D warto obejrzeć, chociażby dla niego

doob

Bardzo dobrze, że nie będzie Romy. "Aktorka" z niej marna i strasznie irytująca.

użytkownik usunięty
yvonneD

Po prostu Maćka i Romy nie będzie bo z ich wątku nie dało się już nic wycisnąć

? Mają być, nie wygaduj jakiś je***ych głupot i ludzi nie szkaluj. :)

ocenił(a) film na 8
yvonneD

zgadzam się! ja jakoś też za nią nie przepadam i wcale nie żałuję, że jej nie ma w filmie:P

ocenił(a) film na 9
doob

Wątek Mikołaj&Doris&Kostek to był najmilszy smaczek tego filmu. Też mi go brakowało w trzeciej części.
Za to są nowe wątki i postaci.

polx

Mi Gąsiorowskiej wcale nie brakowało

Ladybaby

mi też, chociaż lubiłam jej postać, ale po prostu w filmach tego typu (gdzie jest dużo wątków) szybko zapomina się o zmianach w obsadzie, bo człowiek wciąga się w nowe wątki, tak jak w serialach

doob

ja byłam już na filmie i szczerze? zupełnie nie odczułam braku Stuhra i Gąsiorowskiej :)

ocenił(a) film na 8
krajanka09

dokładnie tak, nie kręciła się cała fabuła wokół nich przecież... nowych postaci jest sporo i według mnie to bardzo dobrze, dodaje świeżości tej części

ocenił(a) film na 7
krajanka09

Ja również nie odczułam mimo , że przed obejrzeniem się tego obawiałam. Duet Dygant i Adamczyk nadrobili :-)

ocenił(a) film na 8
doob

ludzie po co ta spina :D to tylko film (btw jest spoko), wyluzujcie :)

ocenił(a) film na 5
doob

Czy ktoś wie co się stało z Tosią?

ocenił(a) film na 3
saworex

Tosia mogła wyjechać zagranicę na studia do renomowanej uczelni finansowane z portfela swojego szastającego pieniędzmi ojczyma.A tak poważnie to do czego niby miała być potrzebna w tej wersji scenariusza,skoro Wojciech ma "nową żonę i córeczkę" i depresję na dodatek?

Resfilm

nie ojczyma, tylko ojca :) w końcu ją adoptował
Tosia najwyraźniej wyjechała na studia, to moja pierwsza myśl po rozmowie Wojciecha z nią przez telefon (+ aktorka ją grająca jest już dorosła, jak ten czas leci, a wydaje się że dopiero co mówiła ,,tylko mnie kochaj" :D)
W sumie przez jej brak wątek Wojciecha był bardziej poruszający...w pewnym sensie. Żona umarła, córka jest gdzieś daleko, niewiadomo gdzie, pewne też bardzo cierpi

ocenił(a) film na 3
Novakovsky

Ojcem jest tylko ojciec naturalny,nie jest nim ani nowy mąż matki ani osoba która adoptuje sierotę a Antonina była sierotą o czym jest mowa w pierwowzorze.A już zupełnym kretyństwem jest mówienie,tato,ojcze do teścia.Ojciec jest tylko jeden!

Resfilm

Czemu 3 ??? Normalny jesteś, bo chyba nie za bardzo głą*ie.

doob

Jak dla mnie najlepsza część. Choć Maćka na pewno brakuje

freeasy

Dla mnie też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones