PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 301
ocen
7,6 10 1 170301
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Ja nie wiem może przespałem jakiś okres życia, a może coś mnie ominęło, ale... że niby co jest tam takiego fajnego że takie oceny ten film dostaje.
Scenariusz dziurawy z każdej strony:
- a to jakimś cudem ciągle ich znajdują
- a to nie wiadomo co to za goście ich gonią (zero jakiegoś wprowadzenia)
- a to nagle te dzieci biegną do granicy bo czekali z tym do rana... jakby poszli dzień wcześniej to by było po problemie... ale po co !!!
No właśnie "dzieci", naprawdę tak fascynujące jest jak dzieci mordują się na ekranie!
Do tego akcja tak nudna że można przyciąć komara i.... nie zliczone sceny nic nie wnoszące do filmu.
A nie sorry, była scena jak córka mówi tato i to już trzeba dać... 10/10.

ocenił(a) film na 10
REjjO

Jeśli dajesz temu filmowi ocenę 2 to jakakolwiek sensowana dyskusja z Tobą nie ma sensu...

ocenił(a) film na 2
Draagnipur

To może w drugą stronę jeśli Ty dajesz 10 to może z Tobą się nie da dyskutować?
Jak chcesz to mogę Ci zrobić listę punktów dlaczego ten film to dno totalne.

ocenił(a) film na 10
REjjO

w twoich ocenach nie udało mi się znaleźć innych filmów z serii Xmen, po co oglądać od samego końca ? to tak jakby ... no głupie no.

ocenił(a) film na 9
LoczekCraft

Prawda

ocenił(a) film na 10
REjjO

Ocena 2 jest niesprawiedliwa dla większości obecnych filmów. Taką ocenę to mogę dać horrorom klasy B sprzed pół wieku. Nawet jeśli nie jesteś fanem uniwersum, to powinieneś docenić kilka aspektów tego filmu - min. opowieść o człowieczeństwie (kto tak naprawdę jest bestią i że bestia siedzi w każdym z nas) i ojcostwie (tym które wymusza na tobie wzięcie odpowiedzialności za kogoś, pomimo, że tego nie chcesz, nie potrafisz i ogólnie najchętniej miałbyś to w d...).

Dziury, o których wspominasz dla fana nie istnieją - no ale to bolączka wszystkich tego typu filmów (nie tylko Marvela ale wszystkich opartych na adaptacjach).

użytkownik usunięty
Draagnipur

Wybacz jaśnie Panie, że plebs śmie inaczej oceniać to arcydzieło, bo przecież ty wiesz lepiej. Mi też film nie podszedł. Akurat od filmu o xmenach nie oczekuję opowieści o człowieczeństwie i ojcostwie. Ani to głębokie, ani odkrywcze. Tanie emocje.

REjjO

Znajdywali ich, bo Caliban miał zdolność wyszukiwania mutantów i go do tego wykorzystywali. O goniących gościach było wprowadzenie, skąd wzięły się dzieci i dlaczego ich ścigali, widocznie przespałeś i dlaczego dzieciaki czekały do rana z tym też była wzmianka, kiedy chłopak rozmawiał przez radio - wtedy miały być wyłączone w danych godzinach jakieś radary.

ocenił(a) film na 4
REjjO

ja też nie kumam za co te oceny. Kontekst historii W "Loganie" od początku jedynie wprawiał mnie w konsternację, jakbym przegapiła którąś część X-menów.
Rozumiem, że fajnie pokazać głębię psychologiczną Wolverine'a, ale jak dla mnie to temat zmarnowany na kiepską fabułę, pościgi, ucieczki i strzelaniny. Nudny ten film.

ocenił(a) film na 9
Medea_2

Bo wszystko trzeba teraz ludziom wyjasniać? Wszystko musicie miec przed oczami? To traci wtedy magię i tajemniczosc. Budujcie sobie sami teorie, domyslajcie sie jak bylo itd To jest własnie piękne w tym! Jest kontekst i sobie twórzmy sami resztę, chyba ze ktos nie ma wyobrazni to smutek

ocenił(a) film na 8
REjjO

Widzę, że ty i 20 innych baranów nie umiecie oglądać filmu ze zrozumieniem, a potem narzekacie na coś, co było w filmie wytłumaczone.
"- a to jakimś cudem ciągle ich znajdują" - mają mutanta-albinosa, który ich prowadzi, a do edenu mają lokalizacje
"- a to nie wiadomo co to za goście ich gonią (zero jakiegoś wprowadzenia) " - trzeba być totalnym głupkiem, żeby tego nie ogarnąć - goni ich rząd stanów zjednoczonych w postaci oddziałów specjalnych do szukania mutantów (nigdzie tego nie mówią dokładnie, ale każdy o IQ powyżej 100 to sam to powinien wywnioskować), nie zauważyłeś, że policja z nimi współpracuje?
"- a to nagle te dzieci biegną do granicy bo czekali z tym do rana... jakby poszli dzień wcześniej to by było po problemie... ale po co !!!" - to tak samo było wytłumaczone kiedy dzieciak gadał przez radiostacje z innymi grupkami ocalonych mutantów, widać jak dokładnie oglądałeś film.
"No właśnie "dzieci", naprawdę tak fascynujące jest jak dzieci mordują się na ekranie!
Do tego akcja tak nudna że można przyciąć komara i.... nie zliczone sceny nic nie wnoszące do filmu.
A nie sorry, była scena jak córka mówi tato i to już trzeba dać... 10/10." - a tu już tak radośnie pieprzysz głupoty, że można tylko patrzeć z politowaniem. Musisz wiedzieć, że pociąg z teraźniejszością ci już dawno odjechał, proponuje się ogarnąć, może na początek odstawić alkohol i zacząć sypiać 8 godzin w nocy? :D

REjjO

Zgadzam się z przedmówcą. Film słaby i nic nie wnoszący dla przeciętnego oglądacza filmów. Sztuczna dramaturgia, nudne sceny walki, irytujące dialogi. Gratuluję tym co wytrwali cały film. Jeszcze nie oceniłem ale obiektywna ocena w mojej opinii to max 5/10.

ocenił(a) film na 4
REjjO

Tez nie moge zrozumiec, dlaczego wiedzac ze sa scigani, narazili ta rodzine. To nie mialo sensu. Przeciez bylo oczywiste ze ci kolesie wpadną tam za nimi i zrobia jazde. Tez mi sie noie podobala ta czesc a ogladam wszystkie adaptacje komiksow. Stawiam ta czesc nizej chlodno przyjetej czesci poprzeniej. Z kad te achyy echyyy

ocenił(a) film na 10
danielsivy

Widzisz.... James nie chciał tam jechać ale Charles go do tego zmusił ponieważ chciał żeby Logan odpoczął. Trochę głupie ale jakoś uzasadnione. Mam prośbę, podaj inne argumenty czemu dałeś tylko 4

ocenił(a) film na 4
barach_fw

Nez urazy. Film nie potrzedł. Nic na to nie poradze. Chcialem dac mu droga szanse, ale wyloczylem po 20 min. Czegos mu brakuje, co by mnie uzeklo. A wspomniany motyw zwyczajnie mnie drazni.

ocenił(a) film na 1
REjjO

masz rację, to kompletnie nieudany film; szansę na niezły motyw do zrealizowania pożarły ambicje twórców i producentów...

ocenił(a) film na 8
REjjO

Nie podoba sie ok, oceń słaba oceną jaką tam uważasz i tyle, a nie jakieś wypociny tu piszesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones