PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769018}

Mój anioł

Mon ange
5,8 1 057
ocen
5,8 10 1 1057
Mój anioł
powrót do forum filmu Mój anioł

Mam pytanie takie jak w tytule, o co w tym filmie chodziło (tematów mało, nie ma gdzie popytać...), nie kupuje tej całej baśniowości, moim zdaniem była tu tylko dodatkiem, a film był o czymś innym...?
Myślałem od początku że Anioł jest jednak takim wyobrażonym dzieckiem Louise, które ułatwia jej pobyt w szpitalu. W końcu nie ma z nim żadnych problemów w relacji z pracownikami, poród jakoś poszedł...
Z kolei ten sam wyobrażony byt, ułatwiał życie tej małej dziewczynce bez przyjaciół- i to właśnie jest pomysł na film, połączyć wytwory naszego mózgu w jedną na wpół realną postać.
Potem nastąpiło olśnienie, w momencie gdy Madelein zmierza do chatki nad morzem (przecież sama tam by nie trafiła), pomyślałem że jest ona może dzieckiem Louise, ale jej odebranym i mieszkającym ( adoptowanym przez lekarza?) przy szpitalu...
Wracając do małej dziewczynki bez przyjaciół, po operacji trochę się ogarnęła, ale potem znowu była sama, i mózg niestety nie pracował u niej normalnie, i ponownie miała wyobrażonego przyjaciela...
Zastanawia mnie jeszcze kwestia słów o pływaniu na sam koniec, Madelein wypowiada te same frazy, co matka Anioła na początku, co to może znaczyć? Tu już moja teoria się sypie :)
Ha, a może i nie, gdyby Madelein była młodą Louise?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones