PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786260}

Mąż, czy nie mąż?

Épouse moi mon pote
6,6 6 543
oceny
6,6 10 1 6543
Mąż, czy nie mąż
powrót do forum filmu Mąż, czy nie mąż?

Widzę podobne zjawisko, co w rodzimej kinematografii, francuzów powoli dopada syndrom Karolaka. Swoją drogą ciekawe czy film będzie równie zabawny, co wspomniane Alibi.com...

sylwiahc

Syndrom karolaka powiadasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja walczę z nim od lat.
http://www.filmweb.pl/film/Ach+%C5%9Bpij+kochanie-2017-774077/discussion/Ju%C5%B C+wiem+%C5%BCe+film+b%C4%99dzie+dobry...,2912469

Shadow_dawnego_ggggggg

Ale Karolak jest słabym aktorem, a ci francuzi są przynajmniej śmieszni.

sylwiahc

Chcialas chyba powiedzieć równie nieśmieszny co alibi.com bo tamten film to symbol upadku francuskiej komedii. Ten nie zapowiada się na coś lepszego.

DaveDovah1993

A tam, bez przesady, jak ktoś lubi taki absurdalny humor, to będzie się dobrze bawił na obu seansach. A co byś polecił z francuskiej komedii?

sylwiahc

Współcześnie? Nic. Żenada i humor dla mało wymagających osób. To nie tylko problem francuskich komedii ale komedii w ogóle.

sylwiahc

Ja myślałem, że PewDiePie zagrał w filmie. Gdy zobaczyłem plakat.

ocenił(a) film na 9
sylwiahc

Typowo polaczkowy temat. Ten aktor akurat świetnie gra, nie ma co go porównywać do Karolaka.

CzarnaKrwinka

Typowo polaczkowy komentarz - nie doczytałaś (albo nie zrozumiałaś), dlaczego porównuję go do Karolaka, z pewnością nie poprzez pryzmat umiejętności aktorskich obu panów.

ocenił(a) film na 7
sylwiahc

Jeszcze panowie mają za sobą obie części Babysitter. Fakt, obsada tych filmów jest podobna, ale w niczym mi to nie przeszkadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones