PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729996}

Mężczyzna imieniem Ove

En man som heter Ove
7,6 29 335
ocen
7,6 10 1 29335
6,3 16
ocen krytyków
Mężczyzna imieniem Ove
powrót do forum filmu Mężczyzna imieniem Ove

Dobry !

ocenił(a) film na 7

Wzruszający i zabawny ! Interesujący scenariusz ,dobra obsada a co za tym idzie dobrze się ogląda ! Samo życie ! Polecam ;)

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Właśnie "samo życie" - to mi się ciśnie na usta po obejrzeniu :) Film świetny, również polecam.

contowsky

Widzę sporo tu niedoszłych samobójców:P

ocenił(a) film na 8
grzegorzhinczewski

Widzę, że sporo tu osób które nie potrafią poprawnie zinterpretować wypowiedzi a zabierają się za komentowanie ;)

contowsky

Serio sporo? Myślałem, że tylko ja;) To odetchnąłem z ulgą:P Poza tym, umiejętność wstawiania przecinków w odpowiednich miejscach, ułatwia czytającemu prawidłowy odbiór wypowiedzi. To tak przy okazji dłuższych komentarzy;)

contowsky

Spojler;) Pomijając ogólne przesłanie i całą historię, bohater, na przestrzeni opowieści, kilkakrotnie usiłuje popełnić samobójstwo. Jest to, co prawda, wpisane w konwencję czarnego humoru, który funkcjonuje tu jako równoważnik dla dramatu bohatera, nie zmienia to jednak faktu, że tak jest. Ty piszesz, w zasadzie tylko "samo życie" - można więc w podobnej konwencji to skomentować;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones