PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787686}

M jak morderca

Hangman
5,3 15 444
oceny
5,3 10 1 15444
2,5 4
oceny krytyków
M jak morderca
powrót do forum filmu M jak morderca

Obejrzałam cały i sama nie dowierzam, że dałam radę. Kompletne nieporozumienie. CSI ma lepsze wątki kryminalne...

aanecia

Kompletne porozumienie .Bardzo dobry film .

aanecia

Popieram literkę D, słabizna na maksa, wytrzymałem 18 minut.

aanecia

Czyli Al Pacino wykorzystany do zwabienia chętnych zapłącić za bilety do kina?

ocenił(a) film na 4
aanecia

Dokładnie film jest słaby a scenariusz strasznie naciągany i nie logiczny. Z trudem zmęczyłem do końca.

aanecia

D jak dokładnie

aanecia

D jak Dziękuję, za Wasz dobry gust ! :)

ocenił(a) film na 3
aanecia

Najlepsze w tym filmie jest polskie tłumaczenie tytułu, jego twórca wykazał się większym polotem niż scenarzysta. Nie bez powodu nawiązuje on do pewnego serialu.

Recep_Ivedik

Nawiązanie było raczej do pewnego filmu - klasyki gatunku. ;) Przy czym co do polotu pełna zgoda ;)

aanecia

Świetnie ujęte

ocenił(a) film na 3
aanecia

No, lipa straszna.

ocenił(a) film na 3
aanecia

D jak Drewno.

ocenił(a) film na 1
aanecia

Dokładnie, dawno takiej szmiry nie widziałem w kinie. Coś tragicznie słabego. DNO.

ocenił(a) film na 6
aanecia

Nie wierzę w to co widzę, ten film jest swietny, nareszcie jakis kryminał ktory moze sobie rękę podać z kolekcjonerem kości i siedem, kompletnie nie wiem o co wam chodzi .... film nieprzewidywalny ciekawe w którym miejscu wiedzieliście co będzie dalej .... owszem ze go złapią to normalne ... A końcówka filmu zajebista ! Mi sie film bardzo podobał a Pacino swietny;)

baiotelli

No są gusta i guściki, jak dla mnie mielizna. Ten film nie ma nic wspólnego z Siedem, to już nawet nie chodzi o to, że te filmy nie leżą na tej samej półce, to nawet nie jest ten sam magazyn!

ocenił(a) film na 4
aanecia

Ten film idealnie nadaję się do TV Puls, podejrzewam ze juz niedlugo bedzie mozna go tam obejrzec

ocenił(a) film na 6
aanecia

Spojlery!

Ma bardzo dużo wspólnego z Siedem, chciał być jego kopią, ale się udało dość słabo. Na 1 nie zasłużył, ale wybitny film to też nie jest. Strasznie dużo niedomówień (a te które były wyjaśniane traciły wartość po drodze jak np kolejka w piwnicy) - mógłby zyskać gdyby skończył się nieco odważniej i był od razu zapowiedzią dalszej rozgrywki z kimś konkretnym.

Przeciwnik miał być geniuszem pokroju Moriarty'ego, a był kim był - film podobnie, miał być genialny, a był jakimś przypadkiem.

ocenił(a) film na 4
baiotelli

Mnie niestety nie powalił, Kolekcjonera kości mogę oglądać non stop, a do tego filmu na pewno nie wrócę. Liczyłam na coś lepszego

ocenił(a) film na 1
aanecia

Mnie zaskoczył brak realizmu i wiedzy o pracy policji. To już seriale kryminalne robione są na wyższym poziomie.

b3rs

Jak Kolega wcześniej zauważył to idealna propozycja dla ramówki Tv Puls. Rozczarowanie to mało powiedziane, bo osobiście rozczarowanie czuję jak mam za mało jagód w jagodziance, a tutaj to czuję wręcz fizyczny ból, że u schyłku kariery Al dał się zaprosić do takiej produkcji. Ptykrooo... :(

aanecia

Zgadzam się z powyższymi opiniami , film mocno przeciętny , Al Pacino słabiutko , scenariusz tak już ktoś wyżej napisał naciągany na maxa , i ten motyw z dziennikarka ... 7 wanna be a wyszło cienko

ocenił(a) film na 2
aanecia

Jest mi przykro, że ten film powstał i go obejrzałam... miał potencjał na fajny kryminał, a wyszło z tego coś tragicznego i jeszcze to drewniane aktorstwo i scenariusz totalna porażka. Smutno.

aanecia

dno dna

ocenił(a) film na 4
aanecia

Dokładnie ! CSI przy tym to arcydzieło gatunku, i dlaczego w tym gniocie zagrał Al Pacino.

aanecia

P jak paździerz :)

aanecia

J jak Jędrula od Z jak zazdrość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones