PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787686}

M jak morderca

Hangman
5,3 15 441
ocen
5,3 10 1 15441
2,5 4
oceny krytyków
M jak morderca
powrót do forum filmu M jak morderca

Można zobaczyć.

ocenił(a) film na 6

Fajerwerków nie ma, chcieli chyba zrobić drugie "Siedem", ale zupełnie nie wyszło. Akcja jakoś za szybko się dzieje, postacie płaskie, pani redaktor to jakieś nieporozumienie (po co Ona tam potrzebna?... Na plus, ciekawy pomysł z grą w "wisielca" i adaptacja tego na potrzeby filmu. Nie jest źle, ale głowy nie urywa, można zobaczyć i zapomnieć.

ocenił(a) film na 3
skynet1234

Gra w wisielca jest tylko żałosną wymówką dla rozwoju akcji. Miałaby sens, gdyby słowo ukryte w jakikolwiek sposób nawiązywało do tego co działo się na ekranie przez ostatnie 90 min. Mam pomysł na drugą część. Zabójca będzie grał w dwa ognie z policją i za każdym razem, jak policja przyjedzie na miejsce zbrodni, będzie w nich rzucał piłką i uciekał. W finałowej scenie dowiemy się że jako nastolatek grał w dwa ognie z kolegami a jago psa przejechał samochód. Ten splot wydarzeń wywołał w nim niepohamowaną chęć mordu.

ocenił(a) film na 4
Recep_Ivedik

Dwójka zapowiada się zatem lepiej niż pierwsza część hahahahah :-))))

Recep_Ivedik

>>Zabójca będzie grał w dwa ognie z policją i za każdym razem, jak policja przyjedzie na miejsce zbrodni, będzie w nich rzucał piłką i uciekał<< - rozbawiłeś mnie do łez.

ocenił(a) film na 2
Recep_Ivedik

zwykle się nie wypowiadam na forum, ale to mnie totalnie rozłożyło na łopatki ze śmiechu ;D czekam na część 2! :D

ocenił(a) film na 6
Recep_Ivedik

Ta metafora w sumie dobrze oddaje sens tej gry w tym filmie. Nawet szkoda, bo to miało jakiś klimat, może i głupio, ale sprawnie się toczyło i jakby nikt nie wymyślił właściwie sensownej sprawy, dlaczego te zabójstwa, kto ten zabójca jest i czemu nie ma żadnej motywacji?

ocenił(a) film na 4
Recep_Ivedik

Nie śmiałem się nigdy na żadnej komedii, tak jak po przeczytaniu Twojego komentarza :D genialna wizja drugiej części :D

ocenił(a) film na 6
skynet1234

Dokładnie. Mam bardzo podobne odczucia. Film nie jest świetny, gra aktorska trochę drętwa by nie powiedzieć sztuczna. jednak sam scenariusz ciekawy, wykonanie też niezłe. Jednak gra aktorska, zwłaszcza mega gwiazdy Al Pacino jest w tym filmie przeciętna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones