PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787686}

M jak morderca

Hangman
5,3 15 444
oceny
5,3 10 1 15444
2,5 4
oceny krytyków
M jak morderca
powrót do forum filmu M jak morderca

zaczynasz lepiej przewidywać wydarzenia, niż dwóch doświadczonych detektywów. Wtedy już wiesz, że coś jest nie tak. Film stara się być inteligentny, ale momentami jest zwyczajnie głupi. Mocno naciągany i niepotrzebnie przekombinowany.

Gdy grałem w dzieciństwie w wisielca, polegało to na tym, że staraliśmy się odgadnąć słowo przy jak najmniejszej ilości znanych już liter. W ameryce najwyraźniej gra się w to inaczej. Wiesza się tyle wisielców, aż słowo samo się odgadnie. Detektywi "grają" z seryjnym mordercą w nietypową partię wisielca i nawet przez ułamek sekundy nie przechodzi im przez głowy myśl o znaczeniu tego słowa. Nawet gdy mają już kilka liter, nadal nie interesuje ich odgadnięcie słowa, które jest praktycznie rozwiązaniem sprawy.

ocenił(a) film na 5
xylaz

Zgadzam się, że "zaczynasz lepiej przewidywać wydarzenia, niż dwóch doświadczonych detektywów". Jak powiedzieli dziennikarce, żeby poszła do domu odpocząć, to nawet początkujący kinoman chyba wiedział od razu, że tam już będzie na nią czekał morderca. To tylko jeden z przykładów. Niestety.

ocenił(a) film na 3
xylaz

Już myślałam, ze ta redaktorka jest po to by doszło do romansu pomiędzy nią a tym detektywem, a tu taka niespodzianka, romansu brak:-)

MikkaS

To jest M jak morderca, a nie M jak miłość ;)

ocenił(a) film na 6
xylaz

Dla mnie najzabawniejsze to, że to słowo w sumie od czapy się okazało i nic nie znaczyło właściwie. Albo raczej, że mordercę bardziej poruszyło to, że go z domu wyeksmitowali niż że stary mu się zabił? No i eksmisja pewnie co jakiś czas się zdarza przy sprawach policyjnych, więc to nie był jakiś wyróżnik wielki dla tej sprawy.

ocenił(a) film na 6
RipRoy

nawet jakby al pacino odgadł to słowo to by nie trafili przecież na ślad mordercy, eksmisje są tam dzień w dzień. a film nie jest zły tak jak to tutaj piszą

RipRoy

stary mu się zabił z powodu eksmisji którą mieli na karku.

xylaz

" które jest praktycznie rozwiązaniem sprawy" na pewno bardzo by im pomogło słowo "eksmisja" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones