PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 184
oceny
6,4 10 1 105184
5,6 26
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

Maczeta

ocenił(a) film na 8

W ogóle nie rozumiem całego hejtu na ten film. Jeśli tylko się go ogląda z odpowiednim nastawieniem, to potrafi się spodobać. Ja osobiście dawno się już tak nie ubawiłem, cała postać maczety (scena z Albą i jej określenie "Dżentelmen" wygrało :) ), wszechogarniająca przemoc i krew aż śmieszą. Dokładnie na to liczyłem odpalając film i dokładnie to dostałem. Dla mnie 8/10
A do wszystkich narzekających, mam tylko pytanie czego wymagali od tego filmu? Głębokiej fabuły? Przecież jej brak był widoczny już w kilkuminutowych zwiastunach :)

ocenił(a) film na 9
Pan_Parampam

Dokładnie mam takie samo zdanie. Ludzie maja za dużą napinkę i oczekują nie wiadomo czego. Film bardzo fajny.

ocenił(a) film na 9
Pan_Parampam

Zgadzam się z wami. Ludzie chyba zapominają że to swoisty hołd dla filmów klasy B i tak powinien być odbierany. Poza tym najpierw powstał fake trailer na potrzeby Grindhouse i nie miało być żadnego filmu! Dopiero po sukcesie Grindhouse ludzie zaczęli się dopytywać kiedy premiera maczety i tak powstał ten film. Dla mnie film pierwsza klasa!

ocenił(a) film na 8
grajki_2

Potwierdzam, to soczyste kino akcji klasy B i nic więcej (albo: i aż tyle)

użytkownik usunięty
Pan_Parampam

"W ogóle nie rozumiem całego hejtu na ten film.

Ja też nie a film jak wskazuje tytuł i Trejo w roli głównej dokładnie określają czego można się spodziewać po filmie i dostałem to -soczyste, krwawe kino a (spojler) flaki kolesia służące jako lina do ucieczki ze szpitala i tym podobne smaczki wywołują do dziś tylko uśmiech na mojej twarzy. u mnie 7/10

ocenił(a) film na 8

Dokładnie tak. Film z wielkim dystansem wobec siebie. Rodriguez pokazał samą esencję kinowego kiczu. Milczący posępny macho eksterminujący maczetą hordy wrogów. Można tylko podziwiać i dobrze się bawić :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones