PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787544}
6,3 11 332
oceny
6,3 10 1 11332
4,7 3
oceny krytyków
Madame
powrót do forum filmu Madame

Jeżeli szukasz komedii w której będzie dużo humoru sytuacyjnego, świetna obsada i nietypowe zakończenie to Madame jest tym czego potrzebujesz .

ocenił(a) film na 7
dominika_pajak_2

Jak na komedię, zakończenie faktycznie bardzo ciekawe. Nie naiwne, jak zazwyczaj bywają, ale również i niepozbawione nuty optymistycznej... choć nie tej, której oczekiwaliśmy od początku. W jakiś film potrafił mnie zadziwić, alleluja!

ocenił(a) film na 7
supermuzg_ok

Taaa...,a jednak jakby pobiegł za nią...a tu samo życie:)

dominika_pajak_2

osobiście jestem oczarowana Rossy, która po prostu „chwyta za serce”

ocenił(a) film na 8
kasia_muchaaa

Rossy zawsze mnie pozytywnie zaskakuje, mimo że gra w filmach, które z pozoru są nie dla mnie

ocenił(a) film na 7
despoo

Dobrze, że "wróciła" do kina... bo niby w czymśtam grała przez ostatnie lata, ale jakoś powiem szczerze, że jej nie widywałam w żadnych filmach

ocenił(a) film na 8
miniaturcia

no w blockbusterach to się nie pojawia ;)

ocenił(a) film na 7
despoo

ja z kolei bardzo, ale to naprawdę BARDZO nie przepadam za Almodovarem, za to Rossy uwielbiam, więc cieszy mnie szczególnie ta jej rola

ocenił(a) film na 8
dominika_pajak_2

Mi się podoba to zakończenie, dumna Rossy i ten żal odczuwalny żal, jakoś daje do myślenia.

ocenił(a) film na 8
FranekGal

Zakończenie mega, film ogolnie bardzo mi się podobal.

ocenił(a) film na 7
FranekGal

Też wyszedłem rozbawiony ale jednak coś tam się w głowie działo i trzeba było uruchomić szare komórki po seansie także Madame zostawiła mnie z małym dylematem, muszę otwarcie przyznać.

ocenił(a) film na 8
dominika_pajak_2

To nie jest komedia.

dominika_pajak_2

nie kłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones