PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772096}

Maria Magdalena

Mary Magdalene
5,5 3 616
ocen
5,5 10 1 3616
Maria Magdalena
powrót do forum filmu Maria Magdalena

Dystrybutor wypuścił kopię tylko z dubbingiem, jednocześnie kneblując usta tak świetnym aktorom jak Mara i Phoenix. Istny cyrk, wstawiając dubbing pod tak świetnych aktorów. No ale cóż, nie będzie mi dane (jak i innym osobom) zobaczyć tego filmu w kinie. Mam nadzieję, że skutki tego będą widoczne w box office.

hedlio

Właśnie wbiłem tutaj zapytać czy tylko będzie puszczona wersja z dubbingiem i widzę, że dystrybutor wie doskonale jak zniechęcić ludzi do wizyty w kinie. A potem jeden z drugim się wydziera, że kultura umiera. :)

hedlio

Właśnie patrzę na repertuary kin i wszędzie widzę dubbing - po prosty brak słów.

hedlio

Nie widziałam filmu i nie mam zamiaru oglądać go w takiej sytuacji z dubbingiem - poczekam na dostępne wersje z napisami poza kinem. Przykro mi że pojechałeś po tym filmie dając mu jedynkę za dubbing, bez oglądania go i widzę po komentarzach że nie jesteś w tej głupocie jedyny.

whitestripes_333

Zastanawiałem się czemu film z tak świetnymi aktorami ma tak bardzo niską ocenę, żałosne filmwebie:)

ocenił(a) film na 3
hedlio

Nie wierzę, wszędzie tylko wersja z dubbingiem.. Jak to się w ogóle stało?

użytkownik usunięty
hedlio

Zawsze dziwili mnie ludzie opluwający film za dubbing, jakby to miało jakieś znaczenie. Najważniejsze, że masz dobre tłumaczenie, sam dubbing też może być na wysokim poziomie (patrz: Lew, Czarownica i Stara Szafa).

ocenił(a) film na 8

A skąd wiesz jeden z drugim że jak dubbing to film będzie zły?A nie lepiej poczekać na film i samemu obejrzeć?No cóż lepiej siedzieć na tyłku i sobie ponarzekać.

Zgadzam się, ale w tym temacie chodzi raczej (główne) oto, że widz po prostu nie dostał wyboru. Mi tam dubbing ogólne w filmach nie przeszkadza, ale nie każdemu zaraz musi się podobać.

hedlio

Też chciałam pójść na ten film dla, uwaga, Phoenixa, ale aktualnie to się mija z celem. Jestem załamana, że dubbing rozprzestrzenia się jak plaga po polskich kinach. I spoko, jak ktoś lubi - niech ma z dubbingiem. Ale czemu nie ma żadnych innych kopii?!
I tak oto do kina nie pójdę, filmu tam nie obejrzę...

nynavee

No i na torentach też się ukazał z dubbingiem,śmiech na sali.

ocenił(a) film na 8
aronn

A właśnie że nie

gilo71

Co nie?Z dubbingiem to bajki ogladaj!

ocenił(a) film na 8
aronn

Wyjebiaj -, jak nie wiesz o czym piszę

ocenił(a) film na 8
aronn

I nie podskaHUJ !

gilo71

Spadaj malolacie!

ocenił(a) film na 8
aronn

Nie wiesz z kim masz do czynienia CIULU !! Sam jesteś małolat

użytkownik usunięty
hedlio

Ludzie, ale spokojnie, zwłaszcza Ci, co filmu nie widzieli, bo już wiedzą najlepiej jak jest. Mnie interesowała treść tego filmu, a nie jego forma, film oglądałam na słuchawkach i uważam, że ten film jest bardzo klimatyczny, a dubbing rewelacyjny!!! I nie ma co się obrażać jak przedszkolaki, bo przez to można tylko stracić obraz naprawdę wart uwagi! Polecam Wam z całego serca, jeśli potrzebujecie duchowego zaspokojenia, a nie tylko wizualno-dźwiękowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones