PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807597}

Mario

6,4 1 819
ocen
6,4 10 1 1819
5,2 4
oceny krytyków
Mario
powrót do forum filmu Mario

Mega ciekawe. Praktycznie nie znam ani jednego piłkarza- geja, a nie chcę mi się wierzyć, że naprawdę takich nie ma.

Dobrze, że powstał choć jeden film zahaczający o temat.

ocenił(a) film na 7
michal.2907

Nie jeden, bo powstało ich już całkiem sporo! Na szybko – z tych lepszych – wymieniłbym: krótkometrażowy "Wonderkid", dokumentalny "Forbidden Games: The Justin Fashanu Story" czy "The Pass". Z tych słabszych: "Eleven Men Out", "KickOff" i "Guys and Balls".

ocenił(a) film na 5
m_elliott

Russell Tovey w "The Pass" <3 <3

:D

ocenił(a) film na 5
michal.2907

Jest trochę piłkarzy-gejów, chociaż tych grających w superlidze (tak to się zwie?) oczywiście nie znajdziemy, bo świat sportu nie jest na to gotowy.

I żeby moje słowa nie były bez pokrycia, lista piłkarzy G/B:
- Justin Fashanu
- Thomas Hitzlsperger
- Anton Hysén
- Robbie Rogers
- Olivier Rouyer
- Aslie Pitter
- Liam Davis
- Jonathan De Falco
- Thomas Berling
- Jorge José Emiliano dos Santos
- Marcus Urban
- David Testo
- John de Bever
- Halil İbrahim Dinçdağ
- Fahad Al Rashidi
- Jesús Tomillero

MyNameIsDeath

Znam tylko Hitzlspergera, a wydawało mi się, że znam się na piłce. Ujawnił się dopiero po zakończeniu kariery... Dzięki za info.

ocenił(a) film na 5
michal.2907

Nie znam się na piłce, a pierwsza piątka z listy powyżej jest powszechnie znana ;)

MyNameIsDeath

Vampeta też jest ponoć gejem, a to jakby nie patrzeć Mistrz Świata...

ocenił(a) film na 5
baron666

Tego nie wiem. Ale idąc tropem "ponoć", to i Cristiano Ronaldo mógłby się znaleźć w tym gronie, bo plotki są.

michal.2907

U mnie w drużynie był i był gnębiony, wyśmiewany i ostatecznie odszedł. A był najlepszym obrońcą jakiegokolwiek mieliśmy....

Daroo_3

Ostatnio- na forum Barry'ego Jenkinsa- proponowałem na film opowieść o Justinie Fashanu. Ale to, o o czym ty piszesz to też jest materiał na rewelacyjne dzieło. Życie to kopalnia tematów!

michal.2907

O ile poziom wykonania jest zacny, bo inaczej mamy Trudne Sprawy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones