PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788600}
6,5 626
ocen
6,5 10 1 626
Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata
powrót do forum filmu Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata

Oprawa wizualna fajna, ścieżka dźwiękowa też udana niestety narrator i polski dubing zrobił film nieoglądalnym. Typowy film przyrodniczy z narracją skierowaną do 5 latków. Do tego ta maniera Frączewskiego... jakby czytał 5 latkom albo idiotom. Tego się nie dało słuchać. Dzieci się na tym nudziły a dorośli byli podirytowani tym co musieli słuchać.
Sama fabuła filmu też była lekko pocięta.

TheFranek

Zgadzam się. Najbardziej podobały mi się te fragmenty, które cieszyły oko a Piotr Fronczewski milczał.

ocenił(a) film na 3
parusmovie

Mam odczucie że brakuje w kinach a może też i w telewizji takich typowych produkcji przyrodniczych z klasycznym lektorem jak Czubówna.

TheFranek

O zdecydowanie! Z ostatnich kinowych produkcji z udziałem Czubówny polecam "Z nurtem życia"

TheFranek

Nie wiem o co kaman, bo obejrzałem właśnie ten film na TVP1 i lektorem był zupełnie inny Pan o nazwisku Michał Podsiadło. Czy ktoś potrafi to wyjaśnić?

ocenił(a) film na 10
Ragnar

Oglądasłem, nie zwróciłem uwagi ale fakt, byl inny. Moze telewizja nagrała swojego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones