PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716546}
7,8 12 958
ocen
7,8 10 1 12958
6,6 14
ocen krytyków
Maudie
powrót do forum filmu Maudie

Zawsze uważałem Hawkins za świetną aktorkę,ale tą rolą wskoczyła już na najwyższą półkę.Film jest po prostu hipnotyzujący,akcja toczy się leniwie i ospale,niby za wiele się nie dzieje,a ogląda się tę historię fantastycznie,film ma coś co nie pozwala oderwać się od ekranu.Film jest świetnie zagrany,duże brawa dla Sally i Ethana - dawno nie widziałem tak dobrych,wyrazistych ról.Na duży plus również scenografia,piękne zdjęcia i widoczki,oraz taka melancholijna ściezka dżwiękowa.Piękna historia - szczerze polecam.

ocenił(a) film na 6
kleju30

wielka szkoda że ten film przeminął nieal bez echa, chociaż poruszył mnie nie mniej niż niektóre filmy docienione choćby nominacją do Oskara, Sally jest znakomita, wykreowana z podobną pieczołowitością jak Elisa z Kztałtu wody, a jednocześnie naturalna, jestem pod ogromnym wrażeniem.

ocenił(a) film na 9
kleju30

Dokładnie, ten film zasługuje na Oscara.

ocenił(a) film na 10
La_Katerina

Zgadzam się. Film jest zrobiony w doskonałym starym stylu. Nie ma tempa, nie ma retrospekcji. Opowieść o życiu pozornie nudnym ale wgniata w fotel jakimś magicznym cudem. Czy Wam też Ethan w tym filmie przypomina Harissona Forda?

ocenił(a) film na 8
kleju30

Sally powinna zebrać wszystkie możliwe nominacje za te role i pare z tych nominacji winno sie obrócić w nagrody. USA chyba gdzies umknął ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones