PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752976}
6,9 59 620
ocen
6,9 10 1 59620
6,9 32
oceny krytyków
Mission: Impossible Fallout
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Fallout

Bez Rennera...

ocenił(a) film na 6

Szkoda, że Jeremy Renner nie zdecydował się na przyjęcie roli, z powodu udziału w "Infinity War". Wydaje mi się, że przez to film nie będzie miał tego poczucia ciągłości względem poprzednich części. Z drugiej jednak strony, w "Rogue Nation" i tak nie miał zbyt dużo do roboty. Ciekaw jestem na kogo w scenariuszu zrzucono zadania, które miał wykonywać Renner. Osobiście, jeśli jego brak oznacza więcej czasu ekranowego dla Aleca Baldwina, nie mam z tym problemu. Jaka jest wasza opinia?

ocenił(a) film na 10
Midgardsorm

Mam nadzieję, że Alec da rade. Rennera szkoda, d... dał moim zdaniem Rozumiem wszystko, ale jakby chciał to by się wyrobił, pewnie o kasę poszło. Jak widzę te Avengersy to...

użytkownik usunięty
oktagon32

Dał radę ale to jego ostatni występ w serii... Niestety

Midgardsorm

potwierdzam, tym bardziej, ze jest szansa na wiekcej intrygi wewnątrz biura.
zaleta i tak jest zachowanie ciąglości poprzedniej czesci

Midgardsorm

Z powodu udziału w "Infinity War", w którym to filmie i tak ostatecznie nie zagrał :D

ocenił(a) film na 3
JCDenton

No wlasnie, chyba ze bedzie w dalszje czesci, a tak takie info budzi tylko smiech i zdziwienie.

ocenił(a) film na 8
JCDenton

Tak, ale Infinity War kręcono razem z następną częścią, więc ma to jak najbardziej sens

ocenił(a) film na 8
Midgardsorm

Po prostu berek był ważniejszy ;)

Midgardsorm

spokojnie - film mocno nawiązuje do wczesniejszych wydarzeń :-)

Midgardsorm

Odmówił raczej z powodu gry w berka ;)

sakinom11

A nie z powodu połamanych rąk z powodu gry w berka? Gdzieś słyszałam, że przegiął na planie Berka i połamał ręce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones