PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718303}

Moje wakacje z Rudym

Red Dog: True Blue
6,3 2 495
ocen
6,3 10 1 2495
Moje wakacje z Rudym
powrót do forum filmu Moje wakacje z Rudym

nie dość, że dubbing polski mnie dobił (strasznie niedobrane, kiepskie głosy), to jeszcze sama historia bez puenty, morału dla młodszych widzów. Mało ukazana więź z psiakiem i durne zakończenie, bo smutne jak dla mnie. Co tu się cieszyć skoro Rusy błąkał się gdzieś po bezdrożach Australii, aż w końcu zaginął? Bardzo przykry miał koniec....Widoki piękne.

ocenił(a) film na 8
fairy_fw

moim zdaniem film piękny i wzruszający a morał nie wszystkie historie mają złe zakończenia a wspomnienia zostają co mieli psa przywiązać do drzewa na cały rok

- On nie zostanie tu beze mnie
- Skąd wiesz ?
- Bo ja bym bez niego nie został

No i w końcu normalna historia z normalnym psem a nie jakieś animowane czworonogi jeżdżące na deskorolkach i ratujące świat przed zagładą nie wspominając o pięknych zdjęciach ścieżce dźwiękowej i żartach trzymających solidny poziom a nie budzących raczej uśmiech politowania

ocenił(a) film na 7
fairy_fw

Proszę sobie obejrzeć Przygody Rudego, wcześniejszy film. Rudy nie zginął tylko znalazł nowego właściciela Johna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones