PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782476}

Momo

5,4 2 193
oceny
5,4 10 1 2193
Momo
powrót do forum filmu Momo

Nieśmieszny

ocenił(a) film na 4

Chyba nie mam poczucia humoru bo zbytnio nie był śmieszny ten dilm dla mnie. Historia oderwana trochę od tzeczywistości ale ma morał :)

ocenił(a) film na 5
a_g_85

Lubie francuskie komedie,ale ta mnie akurat też nie śmieszyła,raczej żałosna była.Parę fajnych momentów i to wszystko................

a_g_85

SPOILER
Jedyny zabawny moment był gdy wrócili z psem od wet. ten dialog:
-"I co chory jest?"
-Nie, po prostu zna tylko niemiecki.
-Aha, to dobrze...Raus! (pies wybiega)
Dosłownie to wszystko. Może gdy ogląda ten film Francuz i słyszy pozmieniane słowa w wykonaniu głuchoniemego "syna" to jest zabawnie ale dla nas humor słowny jest oczywiście nieosiągalny.
W dodatku ten ich syn miał cały czas wyraz twarzy jak u jakiegoś psychopaty, generalnie ten aktor mnie z tego powodu irytował, powinni wybrać do tej roli innego, a nie jakiegoś takiego narkomana/żula :) źle się ogladało, nie ta rola do tej twarzy, do komedi...
W sumie zabrałam się za ten film bo akurat leciał w tv i zachęciło mnie nazwisko Claviera ale nawet ten świetny aktor w tak słabym filmie może dwoić się i troić i nic z tego...
Już lepszy był jego "Za jakie grzechy, dobry Boże?" i też o relacjach rodzinnych...
Tu głupota, nudy, brak humoru ehhh... wolę choćby głupie Rrrrr, za klimat :)

ocenił(a) film na 4
777temida

Zgadzam się. Zero polotu i wiało nuda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones