PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 521 125
ocen
8,0 10 1 521125
8,0 49
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz
ocenił(a) film na 10
bialo_czerwony

Bo to złoczyńcy definiuja Batka zawsze

Himiteshu

święte słowa.

bialo_czerwony

Tylko pierwszy film jest o Batmanie. 2 następne są o jego przeciwnikach ;)

ocenił(a) film na 9
Pawelek777888

No nie wiem. Lubię Hardy'ego ale jako Bane był słabszy o wiele od Jokera Ledgera.

ocenił(a) film na 5
bialo_czerwony

Szczerze powiedziawszy, to mimo że jak na nowoczesne kino, film jest naprawdę niezły, ogólnie rzecz ujmując nie ma nic poza Jokerem, bardzo podobnie, jak Piraci z Karaibów nie mają nic poza Jackiem Wróblem i Barbossą. Brawa dla aktorów, że te pojedyncze postaci w obydwu filmach sprawiają, że przyjemnie się je ogląda, ale spory minus (trochę mniejszy dla Mrocznego Rycerza) za bardzo szary na ich tle całokształt.

Tensir

Przecież Joker Nolan'a to zwykła karykatura. Z szacunku do zmarłego aktora nic do niego nie mam, ale reżyser z interesującej postaci zrobił jakieś dziwne monstrum zresztą z całą trylogią na czele.

Santero34

Ktoś to wreszcie powiedział. Wersja Jokera zaprezentowana w tym filmie kompletnie do mnie nie przemawia. Nie wiem skąd te zachwyty nad grą Ledgera. Daleko tu do "Killing Joke" na którym się podobno wzorowano.

Aron9999

Idealny Batman byłby tylko jeden. Pierwszy Burtona, ale zamiast Nickholsona właśnie Ledger.

AntyNedzaUmyslowa

Z Adriena Brodiego można by było zrobić Jokera, który byłby niemal żywcem wyjęty z "Killing Joke".

Aron9999

Może.

ocenił(a) film na 9
Santero34

Jared Leto lepszy?

yablonski

Nope. Mark Hamill dzieli i rządzi.

Ziomaletto

Ale tylko w kreskówce.

ocenił(a) film na 10
AntyNedzaUmyslowa

No i w grach. Tam Hamill rozwalił system dubingiem. W ogóle uważam że w growych grach Joker jest najlepszy.

ocenił(a) film na 9
Tensir

Gadasz od rzeczy, chyba za dużo wypiłeś. Ten film poza Jokerem ma świetną fabułę, a Piraci z Karaibów tylko Sparrowa, bo fabuły filmów są przewidywalne i szablonowe.

ocenił(a) film na 10
bialo_czerwony

Słusznie.

ocenił(a) film na 7
bialo_czerwony

"syn staje się ojcem, ojciec... synem"
https://www.youtube.com/watch?v=BvBBYUn-tVw
https://www.youtube.com/watch?v=Oy3-mXnkoYA
https://www.youtube.com/watch?v=HyE1V6Ac49Q

ocenił(a) film na 9
bialo_czerwony

Dokładnie Joker ukradł ten film.

ocenił(a) film na 10
bialo_czerwony

Ten As w rękawie xd;

ocenił(a) film na 9
bialo_czerwony

Nic dziwnego że bad guy kradnie :P

ocenił(a) film na 8
bialo_czerwony

Do Phoenixa się nawet nie umywa.

ocenił(a) film na 9
znamir11

Gdyż jest lepszy.

ocenił(a) film na 10
bialo_czerwony

nowy Joker to dopiero wymiata. Ale i tak kreacja jest świetna

ocenił(a) film na 8
bialo_czerwony

Dokładnie, jest to najlepszy Joker w historii batmanów. I oczywiście najgorszy aktor do roli batmana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones