PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727110}

My Little Pony. Film

My Little Pony: The Movie
6,6 3 131
ocen
6,6 10 1 3131
6,0 5
ocen krytyków
My Little Pony. Film
powrót do forum filmu My Little Pony. Film

Wreszcie będzie normalny film o kucykach? Kto z was nie może się doczekać? :D

ocenił(a) film na 7
bartmix

Ja.

użytkownik usunięty
bartmix

Normalny? Aha, nie liczysz tych Equestria Girls? No ja bym chciał, ale w klimatach pierwszych dwóch sezonów. Na razie jestem w połowie czwartego sezonu. Dashie stała się takim leniem, Pinkie przypomina ludzi, którzy próbują (nieskutecznie) zmusić cię do śmiechu. Serial nadal mi się podoba, ale zaczyna się psuć. Mam nadzieję, że piąty sezon już nie jest taki średni.

No moim zdaniem 3 sezon jest najgorszy, a 4 niewiele lepszy od 5.

użytkownik usunięty
bartmix

Nie rozróżniam już odcinków drugiego i trzeciego sezonu :D chyba drugi podobał mi się najbardziej. Jestem już w połowie piątki i powiem wam, że jest dość ciekawie.

Co do filmu, to angielska Wikipedia ( https://en.wikipedia.org/wiki/My_Little_Pony_(2017_film) ) głosi, że film jest zapowiedziany na trzeciego listopada, a fabułą jest "historia o uratowaniu Ponyville przed zagrożeniem". Zapowiada się "większy odcinek" prawdopodobnie kończący całą serię, albo przenoszący na inny wymiar (w sensie np. bardziej przygodowy czy coś w tym rodzaju). Bohaterami mają być "the Mane Six", czyli cała szóstka. Dobra wiadomość dla ludzi, którzy denerwowali się w Equestria Girls za faworyzowanie Twilight.

bartmix

Ja zapytałbym się kto wgł to ogląda, ale są gusta i guściki.

Kaineko

Ja też nie mogę się doczekać :-)

Kaineko

Popieram cie goś iu to jest chore i wogule zalowe

ocenił(a) film na 6
Lakota_ona

No dobrze, a dlaczego jest chore?

ocenił(a) film na 6
Kaineko

Każdy może oglądać... jakby nie było, ta bajka dużo uczy, chociażby dlaczego warto być szczerym, dlaczego warto się śmiać czy nawet, że coś co wydaje się złośliwością, jest tak naprawdę "przyjaźnią", która ostatecznie pomaga.

Sellesa

Oczywiście, że każdy niech sobie ogląda co chce.. Ale dorosła osoba oglądająca coś takiego? Dla mnie jest to śmieszne.

ocenił(a) film na 6
Kaineko

No chyba nie sądzisz, że tą bajkę tworzą dzieci :P. No i zastanów się... lepiej by wszyscy dorośli to oglądali... niż żeby grali w jakieś walki czołgów, krwawe masakry i do tego pozwalali na to dzieciom.

Byłabym ZA gdyby zaproponowano zastąpienie kucykami Pony wszystkich takich gier-zabijania ... tylko na zdrowie by poszło setkom dzieci. Mniej by było wśród nich chamstwa, bijatyk... a nawet samobójstw o których jest ostatnio głośno...
Na zdrowie tez dorosłym, bo by zainteresowali sie pociechami i tym co w życiu ważniejsze zamiast olewać co dzieci oglądają i w co graja w sieci.

Sellesa

Acha i uważasz, ze wszyscy, którzy są tacy, czy owacy wynoszą to z bajek? Prosty cytat, który wiele wyjaśni, ale po co brać za coś odpowiedzialność skoro można zrzucić na kogoś/coś. To teraz trzeba bajki oglądać, aby rodzić zainteresował się dzieckiem?

"When a dude's getting bullied and shoots up his school
And they blame it on Marilyn and the heroin
Where were the parents at?"

ocenił(a) film na 6
Kaineko

Myślę, że źle odczytałeś/aś :). Napisałam, że gdyby zastąpić taką bajką te wszystkie gry i strony w których dziecko czy dorosły spotyka się z patologią, morderstwami, bronią palna, chamstwem czy wulgaryzmami... zdecydowanie mniej i w sieci i w życiu spotykałbyś osób zdeprawowanych, przeklinających czy nawet prawdziwie interesujących się ostatnio głośnym "wielorybem".

Chyba nie zauważasz, jak są wychowane dzieci już nie tylko w wieku licealnym czy gimnazjalnym. Teraz dotyka to podstawówkę, a nawet o zgrozo bywa w przedszkolnym wieku.

Zanim zaczniesz znów coś przeinaczać... przeczytaj proszę dokładnie co piszę.

Sellesa

Polecam obejrzeć GravityFals oraz RickAndMorty niebo lepsze niż ten szajs i jeszcze jest AdwentureTime.

ocenił(a) film na 6
bartmix

Szczerze, nie wiem czego sie spodziewać :) Z jednej strony były spekulacje o jakimś 3d... z drugiej troche dziwna nazwa...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bartmix

jaaa!!!!! <3

ocenił(a) film na 8
bartmix

Trochę jestem sceptycznie nastawiona co do grafiki. Ta z serialu chyba podoba mi się bardziej. Tak czy siak, czatuję aż będą bilety w sprzedaży bo boję się że nie będzie dobrych miejsc :o

ShuiMa

Yup, artstyle wygląda słabo. Ogólnie film imo nie zapowiada się zbyt dobrze, ale to może dlatego, że już od ponad roku nie jestem fanem serialu (sentyment pozostał).

użytkownik usunięty
bartmix

Ja już widziałem!

bartmix

ja na to czekm ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones