PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694529}

Na mlecznej drodze

On the Milky Road
6,5 2 840
ocen
6,5 10 1 2840
5,2 10
ocen krytyków
Na mlecznej drodze
powrót do forum filmu Na mlecznej drodze

Nie jest to może Kusturica w swojej szczytowej formie, ale nadal potrafi wykreować świat, który po prostu oczarowuje. Tuż obok "Życie jest cudem", jest to jego najbardziej baśniowy film. Niby nasz świat, a jednak bardziej kolorowy, bardziej muzykalny, szalony, pełen osobliwych postaci (tu zwłaszcza zwierzęcych), gdzie po prostu więcej rzeczy jest możliwe. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to zdecydowanie powinien obejrzeć Na mlecznej drodze.

A po seansie (albo przed), można zajrzeć na tę recenzję: https://www.youtube.com/watch?v=bldpz0JmJtY

ocenił(a) film na 5
nynavee

film to gniot, połaczenie "Jak rozpętałem II Wojnę" z "Never ending story". Na mój gust to Kustrica od lat zakochany był beznadziejnie w Bellucci i teraz kiedy ta rozeszła sie z Casselem ...napisał kretyński scenariusz i przekonał ją do udziału w tym gównianym filmie. Oczy ma jak krowa łzawe gdy patrzy na piękna włoszkę. Ona widać z litości sie zgodziła,bo kiedyś podobał jej sie underground. Gniot .Z daleka. Może ty brałes jakieś zioło przed seansem ?

ocenił(a) film na 7
jagode

zabłądziłaś dziewczynko do nie swojej bajki to się nie wypowiadaj

jagode

Gniot a ocena 5 czyli tragedii aż takiej nie ma ;)

ocenił(a) film na 5
buterfly

5 ze względu na Belluci :)

jagode

To fakt dla nie zawszę co najmniej punt więcej :)

ocenił(a) film na 7
jagode

A skąd Ty masz takie intymne informacje o nich obojgu? Czy tak sobie dywagujesz?

ocenił(a) film na 5
Ewiatko

buhhaahha tak sobie dywaguję ,ale to bije po oczach z ekranu . Ten Kustrica to taki oblech..sam sobie ten film napisał, wyreżyserował i jeszcze obsadził się w głównej roli, choć aktorem jest raczej drętwym

ocenił(a) film na 7
jagode

A mnie w sumie podobał się i jego gra również, taka jakaś powściągliwa, a to że, odniosłaś wrażenie, że "oczy ma jak krowa łzawe patrząc na piękną Włoszkę" to sądzę, że tak to miało być odegrane, tym bardziej brawo dla aktora :-)

ocenił(a) film na 5
Ewiatko

pewnie masz rację. co robić ? jak żyć ?

ocenił(a) film na 7
jagode

Jak żyć teraz, w obliczu obecnej pandemii? Myślę, że pozostaje nam zastosować się ściśle do zaleceń, wiadomo mycie rąk, to oczywiste, ale ograniczyć spotkania do minimum, tylko jeśli oczywiście nie trzeba do pracy pojechać, szybkie zakupy najpotrzebniejszych artykułów najlepiej w mały sklepiku gdzie mało ludzi lub online. Życzmy sobie zdrowia i spokoju. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 5
Ewiatko

film ostatnio widziałem i polecam : Monos (2019)

ocenił(a) film na 7
jagode

Widziałem, to Ty mężczyzną jesteś... Ale zmyła z tym ładnym zdjęciem :-) Dzięki za polecenie:-)

ocenił(a) film na 8
nynavee

Zgadzam się z opinią, lepiej bym tego nie ujął... Nie jestem jakimś strasznym fanem Kusturicy, ale film mnie nie zawiódł. Jeden z tych do których się wraca by odkrywać nowe smaczki, najlepiej po paru latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones