PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769844}

Na pokuszenie

The Beguiled
5,8 27 323
oceny
5,8 10 1 27323
6,9 31
ocen krytyków
Na pokuszenie
powrót do forum filmu Na pokuszenie

Szkoda że tutaj do tej roli wybrali aktorkę z taką przeciętną urodą...

lili_marlene

No nie wiem. Bo rzeczywiście ta aktorka nie jest ideałem. Ale akurat w trailerze tego filmu prezentuje się całkiem, całkiem.
Ale ogólnie to masz rację. W tym zawodzie nie trudno o ładną kobietę. A ta rola była drugoplanowa. Mogli dać jakąś mniej znaną, ale za to bardzo piękną aktorkę. Christina Hendricks byłaby za stara, ale już Kat Dennings by się do tej roli nadawała. Albo w ostateczności mogli zatrudnić, np. Katy Perry.
Masz rację bo często do roli postaci które miały mieć nieziemską urodę (Afrodyta, Helena, Królewna Śnieżka) dają przeciętne (albo gorzej) aktorki. Nie wiem co się tak zgrywają, że jakiejś ładniejszej nie zatrudnią. A później widz się dziwi, bo nie rozumie zachwytów postaci filmowych nad jakąś kobietą. Niestety sława to nie to samo co uroda. Wiele znanych aktorek jest całkiem przeciętnych. Za to wiele nieznanych jest naprawdę pięknych. Jednak wymogi scenariuszowe zakładają, że niektóre kobiece postaci naprawdę mają być piękne. A dają przeciętne aktorki. I fabuła robi się niezrozumiała.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie znam zbyt wielu nastoletnich aktorek, ale jak dla mnie już bardziej nadawałaby się np. Lily Rose Depp. Nie jest może jakąś klasyczną pięknością (chociaż i tak ładniejsza od Fanning) ale jak dla mnie ma to coś, niby niewinna twarzyczka ale ma to tajemnicze uwodzicielskie spojrzenie. A Kat Dennings czy Katy Perry również są za stare, Carol miała jedynie 17 lat.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

> w ostateczności mogli zatrudnić, np. Katy Perry.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

stonedfish

O, widzę że odezwał się taki co mu się K. Perry nie podoba. Hmmmmmmmmmmmmm, rzeczywiście teraz jej wygląd się diametralnie pogorszył. Te krótkie włosy...

ocenił(a) film na 4
lili_marlene

A czyim odpowiednikiem jest Carol? Edwiny? Jeśli tak, to się zgadzam, Kirsten Dunst kompletnie nie pasowała do tej roli.

ocenił(a) film na 5
Kung_Fu_Master

Carol jest odpowiednikiem Elle Fanning grającej Alicie.

ocenił(a) film na 4
jagodka14

Elle Faning była moim zdaniem w porządku.

Kung_Fu_Master

Ale moim zdaniem nie była wystarczająco ładna do tej roli, na miejscu Colina już bym wolała iść do pokoju miss Marthy :) I te jej włosy, wszystkie dziewczyny miały piękne fryzury a ona jakaś taka rozczochrana chodziła, nawet ta jej różowa sukienka z kolacji była okropna

ocenił(a) film na 4
lili_marlene

Nie jestem fanem urody Elle Faning, ale z Nikole Kidman robi się już powoli babcia. Nieład we włosach jest bardzo fajny. :)

ocenił(a) film na 7
lili_marlene

Zdecydowanie wolę Kirstenkę ^^

ocenił(a) film na 6
lili_marlene

Elle jest zjawiskowa, o wyjątkowej urodzie. No ale nie dojdziemy tu do porozumienia. niemniej od czasu tego wpisu, jej kariera nabrała rozpędu także w kwestii modelingu... więc coś w niej jest.

ocenił(a) film na 7
lili_marlene

Nicole - stara, Kirsten - napuchnięta od wypełniaczy, Elle - wygląda, jakby ciarpiała na jakieś rzadkie schorzenie. Wg mnie jedyny ładny w tym filmie jest Colin Farrell :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones