PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 213
ocen
7,3 10 1 35213
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Konwencją przypomina mi trochę "Dzień świra" - na wesoło pokazana gorzka prawda o ludzkiej mentalności, można powiedzieć polska rzeczywistość w pigułce.

ocenił(a) film na 9
Lucy_Bell

Uważaj koleżanko, bo zaraz cię tu trolle (w sumie jeden pod kilkoma profilami) zaatakują, którzy czepiają się każdego, kto dodaje pozytywne opinie...

ocenił(a) film na 8
Ds_Hanka_man

A co im ten film zawinił?

ocenił(a) film na 9
Lucy_Bell

To nie film. koleżanko, nie dyskutuj z tym psycholem. On ma manię prześladowczą, w każdym profilu, który nie jest jego widzi scenarzystę. Zobacz te profile, które postawiły jedynki temu filmowi - Są na filmwebie 2,3,4 czy 6 lat, a komentarz 1 albo 2 i nagle komentują akurat ten film. To wszystkie są jego. Czy to będzie jakiś marcuszek, hizycc czy jeszcze inny "pierdoniusz" to jest jeden "wariot". nie dyskutuj z nim, o filmie tym bardziej, bo on tego filmu nie widział i odpowie Ci jakimś sloganem, którym można skwitować każdy film (że słaba gra aktorska, dialogi straszne, film straszny i tego typu pustosłowie), albo odpisze jakimś bzdetem o "nieuczciwości", jakby sam był najuczciwszy, to nie jest człowiek do dyskusji, najwyżej do pośmiania się i do ostrej terapii!

Ds_Hanka_man

Jest tych fejkowych profili dużo więcej, ktoś tutaj je codziennie zakłada - wejdź przed południem w najnowsze to zobaczysz, że zawsze ktoś właśnie jakiś negatywny post podbił

Szeryf_portalu

Nic dodać, nic ująć

Perbees

Niestety to prawda, ten typ tu cały czas siedzi, teraz założył fejka protip07 i cały czas komentuje tylko negatywne wpisy

Jokopij

Tak, hejtuje i ze starych fejków i z nowych, to tak cały czas, wystarczy, że ktoś tu cokolwiek pozytywnego napisze
to jakiś świr kompletny, szkoda czasu na dyskusje z takim dzbanem

Szeryf_portalu

Widziałem o tym vloga jak podbijał lajki pod negatywnymi wpisami. Jaja są, bo wątpię, żeby ktoś za to płacił tyle lat po premierze, więc to raczej sprawa jakiejś obsesji

Jokopij

Ten świr ciągle tu siedzi, jak rano wstaniesz, to zobaczysz, że już tu był i podbił jakiś negatywny koment. Czas, żeby admin wyczyścił mu te fejkowe konta i komentarze

Szeryf_portalu

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Czyli znowu się uaktywnił. Albo może po prostu podbijał dalsze komentarze i nie było go widać. a jak te popularniejsze komentuje to od razu widać, ze ten wariat cały czas tu siedzi
Pamiętam, jak 3 lata temu wyczyścili konto z jego wpisów, ale od tego czasu co mu usunęli jakiś fejkowy profil to zakładał kolejny.
Teraz jako orlagura działa już trochę za długo, mam nadzieję, że admin w końcu zauważy, ze to ten sam świr i te same metody działania co od 2017 r. uskuteczniał i usunie i ten jego profil i te jego wpisy, bo znowu wciska spację, pierd... o mitycznym Piotrze, blokuje odpowiedź etc, czyli w skrócie łamie regulamin
Ale neutralizuj psychola, niech nie ma spokoju, niech tu siedzi kolejne 10 lat

Szeryf_portalu

Piotrek,


widać, że znowu uaktywniłeś się z tą swoją nieuczciwą autopromocją.


Piotrek zawyża miedzy innymi oceny na filmwebie tysiącami fejkont wystawiających ocenę 10, blokuje uczciwe oceny.


Mam nadzieję, że admin to zauważy i wyczyści to forum z pseudo - ocen tego narcyza które wystawiał sobie przez lata.

ile tysięcy kont trzeba było pozakładać , aby nieuczciwie zawyżyć sobie ocenę


Pamiętam, że wtedy głównie działał jako Jacek_Mch, a teraz Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij, Perbees i jeszcze wiele innych






i robisz to przez tyle lat i nawet kolejne 6 lat haha



jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Orlagura

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na działalność mitycznego Piotrka na tym forum i żadnego nie podałeś,

za to twoja obsesja na jego punkcie jest widoczna jak na dłoni -jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się bidoku pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis zobaczycie, że niejaki orlagura/antypit pojawia się od razu

buhahahha

Bslagura

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na to, że zawyżone oceny mitycznego Piotrka na tym forum są uczciwe i żadnego nie podałeś!

ŻADNEGO!

za to twoja obsesja na swoim punkcie jest tutaj widoczna jak na dłoni - jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się narcyzie pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może to sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis i zobaczycie, że niejaki Bslagura/Jokopij/tipro03/Ds_Hanka_man pojawia się od razu i komentuje jakiś pozytywny

i tak tutaj od 6 lat a na forum Kaca od 11!!!

i ten nieszczęsny koleś uważa się za "skromnego"

buhahahha



Piotrek,
gratuluję pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

antypit

od 6 lat czekamy na jakikolwiek dowód, że jakiś mityczny "Pan Piotr" tu działa i cisza, ŻADNEGO...

oprócz pomówień powtarzanych w tysiącach komentów orlagury vel antypita / onegdaj hizycca... NIC... nul - ZERO dowodów...

no ale czego oczekiwać od zazdrosnego psychopaty z manią prześladowczą na punkcie jakiegoś Piotra...

on tu do wszystkich się zwraca "Piotrek"... ja pier... ale zj..b

pamiętaj bidoku - kłamstwo czy pomówienia powtórzone nawet 100 tysięcy razy nie stają się prawdą!!!

Bslagura

Pan Piotr pisze o sobie w liczbie mnogiej (jak to u narcyza) i od 6 lat czeka na dowody na swoją działalność jakby nie wiedział co sam robi,

oprócz zachwalania samego siebie w tysiącach komentów Bslagury /Michula36/ergatone... podbija też sobie statystyki

no ale czego oczekiwać od narcyza z manią wyższości na punkcie samego siebie...


on tu do wszystkich pisze, że nie zawyża sobie ocen... ja pier... ale zj..b

pamiętaj bidoku - podbijane sobie oceny nawet 100 tysięcy razy nie stają się prawdą!!!


Piotrek,
gratuluję pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

ocenił(a) film na 1
Ds_Hanka_man

Takie fora powinno się blokować, bo ktoś jeszcze naprawdę uwierzy, że to dobry film.

ocenił(a) film na 9
jp2

Jak widział, to uwierzy. Niue widziałeś, to po co tu się udzielasz? Obsesja na punkcie scenarzysty?

ocenił(a) film na 6
Ds_Hanka_man

widze ze trolle jaknija atakują , ale todziwne jak cos ja napisze dobrego to zaraz jest odpowiedz może czuwają

ocenił(a) film na 6
MonikaZzKoszalina

Pan Czaja powinien napisac scenariusz o walce z ciemną moca hejtu bo wydaje się ze oni wyłonili się z jakiejś mrocznej jamy nie wiedzą co znaczy gatunek komediowy inne sa oceny np. filmu dramatu albo romansidła lub telenoweli a komedia ma swoje prawa ale dlaludzi typu marcoszejk i hizycc to nie dotarlo.

MonikaZzKoszalina

Monika całkowita zgoda. Na szczęście widzę, ze to forum wyczyścili z wielu komentarzy tego hizycca. Ale on teraz pozakładał nowe konta i dalej jak tylko zobaczy pozytywny komentarz to od razu komentuje jakiś negatywny, ale teraz boi się już admina i robi to na mniejszą skale niż przedtem

Szeryf_portalu

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr o nickach - Bslagura/Jokopij/tipro03/Ds_Hanka_man podbił posty pozytywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Poza tym zawyżył oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Piotrek,
gratuluję pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

ocenił(a) film na 1
Ds_Hanka_man

Film widziałem, a Piotr Czaja nie powinien być nazywany scenarzystą.

ocenił(a) film na 9
jp2

Tak tak, oskarowy kompozytor chwali jego scenariusz, ale zdanie jp2 jest ważniejsze, tylko w sumie nie widzę nawet 1 powodu dlaczego.... oj murcoszek-hizycc, wstyd... Widziałeś... może...ale w takim razie jakim samochodem sekretarka podjechała pod ministerstwo?

ocenił(a) film na 1
Ds_Hanka_man

A teraz robisz quiz z najbardziej istotnych momentów tego filmu, jak np. marka samochodu sekretarki. Tak, tak wszyscy uważają, że w tym filmie nie ma nic wartościowego, ale Ds_Hanka_man uważa to za dzieło oskarowe.

ocenił(a) film na 9
jp2

Nie, zadałem proste pytanie, spodobał mi się pomysł w jednym z komentarzy, żeby takich "przypadkowych" krytyków przepytać z podstawowych ujęć, bardzo łatwych do zapamiętania, więc pytam, jaki to był samochód (gdybyś film widział to byś odpowiedział od razu, nie widziałeś i teraz znając życie "telefon do przyjaciela", żeby powiedział). a oskarowy jest kompozytor, który chwalił scenariusz Dywizjonu 303, napisany przez twojego ukochanego scenarzystę - I takich ludzi, którzy tworzą się wspiera, a takie indywidua jak ty to niestety zakała tego kraju - nie wnosicie nic, potraficie tylko mędzić i hejtować. smutne to

ocenił(a) film na 1
Ds_Hanka_man

To może warto też przepytać osoby, które dały więcej niż 5/10 temu filmowi, dlaczego dały taką ocenę? No spróbuj, co było w "Na układy..." takiego niesamowitego, że dałeś mu 9/10?

ocenił(a) film na 9
jp2

Napiszę, ale najpierw napisz mi dlaczego nie oglądając dałeś 1!?

ocenił(a) film na 1
Ds_Hanka_man

Napiszę, ale najpierw napisz mi dlaczego nie oglądając dałeś 9!?

ocenił(a) film na 9
jp2

Ja oglądałem. zadaj mi pytanie odnośnie fabuły to odpowiem OD RAZU. Dałem 9 po obejrzeniu, ty nie widziałeś bo nie odpowiedziałeś mi na najprostsze pytanie dotyczące samochodu sekretarki, a dałeś 1. Pytam dlaczego

ocenił(a) film na 6
Ds_Hanka_man

ja tez dalam 9 i od razu mnie napastują hizycc z murcoszkiem co to za typy sa pytam się .A w sumie bardzo sympatyczny aktor zo gralniewiadomskiego a Galla super tez się spisal

ocenił(a) film na 1
Ds_Hanka_man

Skoro oglądałeś, to w takim razie czym Michał Milowicz podróżował w czasie oraz innych galaktykach?
P.S. Tak było

jp2

Podróżował twoim trabantem. Tani sarkazm i ironia nie zamaskują twojej obsesji na punkcie tego filmu i jego scenarzysty. Naprawdę wstyd dawać 1 nie widząc... żenujące

jp2

jp2 to troll!!!!

ocenił(a) film na 6
Ds_Hanka_man

do dshanka man ciekawą sprawą jest to ze po twojej i mojej ok opinii ruszyła az taka lawina murcohizyca ,Nie spodziewałam się ze w spolecznosci wirtualnej może być az taka nienawiść do jednegow sumie scenarzysty.Ale ja się niebede ukrywać ze lubię komedie bo są milym czasem relaksu i odpoczynku .

ocenił(a) film na 6
Ds_Hanka_man

tak na marginesie proszę koniecznie kolego przeczytaj moje widomości do ciebie ,Będę wdzieczna .

Ds_Hanka_man

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

ocenił(a) film na 6
jp2

ja lubie polskie kino ogolnie i wlasnie komedie

ocenił(a) film na 6
Ds_Hanka_man

Nie tylko hejtuja ale pomawiaja ze ja niby soba nie jestem .Dobrxe ze moja dobra opinia poszla w swiat

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones