PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 339
ocen
7,3 10 1 35339
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Nawet niezły film

ocenił(a) film na 7

Nie jest to jakaś głupkowata komedyjka, raczej polska rzeczywistość pokazana w lekko krzywym zwierciadle. Duży plus to nowe twarze w rolach tych kandydatów i akwizytorów

ocenił(a) film na 8
Betronn

A statyści? Ten od remontu, albo ci ochroniarze...:)

ocenił(a) film na 7
res7777

Ten od remontu to mia takie oczy i taki zaj... wyraz twarzy, jakby sobie kwasu solnego łyknął. Mam nadzieję, że facet nie przepadnie, bo jest charakterystyczny

ocenił(a) film na 8
Betronn

Obsada to największy atut filmu moim zdaniem. Ci ochroniarze, albo kandydaci, pasowali bardzo dobrze. Na tym chyba w ogóle opierało się założenie twórców. Tam chyba każdy aktor był trafiony, bo nikt mi jak to się mówi "nie przeszkadzał". Mnie brakowało jedynie trochę akcji, ale może tak chcieli, albo nie mieli funduszy, ale jakiś pościg czy strzelanka by się przydały

ocenił(a) film na 8
Kinomer

Ale z drugiej strony filmów z akcją jest teraz mnóstwo, może chcieli zrobić coś innego, zaskoczyć formą czy coś w tym stylu. albo nie kierowali się modą czy trendami tylko poszli w oryginalność. Mnie oczywiście więcej akcji by nie przeszkadzało, chętnie bym tam trochę tego zobaczył, ale ogólnie dla mnie film też na plus bo właśnie trochę inny, temat jak najbardziej nas dotyczący, no i jak wspomniałeś aktorzy fajni. Moim zdaniem film niedoceniony, może przez to, ze nie było o nim zbyt głośno

jahiiito

Ja zawsze mówię, że na każde filmy jest miejsce, bo czasem masz chęć na film z akcja, a czasem chcesz się zastanowić, wczuć w sytuację bohatera etc. ja czasem żeby się odmóżdżyć i a lajcie spędzić czas obejrzę film, gdzie bezstresowo strzelają, latają, gonią się i giną na kopy, a czasem mam ochotę wziąć coś do picia, usiąść sobie i obejrzeć film, w który można się zagłębić, przemyśleć, zastanowić się. Takie na Układy... to powinny już mieć ze dwie kontynuacje bo teraz w Polsce dzieją się takie rzeczy, ze tylko to pokazywać i to właśnie nie w formie dramatu tylko tak jak w tym filmie, na lekko, z przymrużeniem oka, ale dobitnie

ocenił(a) film na 8
Cuuder

Teraz to są takie akcje, takie idiotyzmy, że nawet scenarzyści by na to nie wpadli - choćby ci dwaj debilni policjanci na wysięgniku...

jahiiito

Co prawda to prawda

Cuuder

Bareja się w grobie przewraca:)

Szeryf_portalu

sorry, że wciskam się w dyskusję, ale znowu muszę podbić pozytywne posty bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor, mmhunter, orlagura etc podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) Ten koleś dostał obsesji na punkcie scenarzysty tego filmu i siedzi tu od 6 lat codziennie

Bslagura

i znowu komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - orlagura / antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

i znowu wytykam Piotrkowi nieuczciwe zawyżanie sobie ocen na filmwebie


bo jakiś ****** o nickach Jacek_Mch, Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Cuuder codziennie od rana komentuje pozytywne przez siebie samego założone wątki.


Trzeba hamować to nieuczciwe fałszowanie ocen


Piotrek zawyża miedzy innymi oceny na filmwebie tysiącami fejkont wystawiających ocenę 10


Mam nadzieję, że admin to zauważy i wyczyści to forum z pseudo - ocen tego narcyza które wystawiał sobie przez lata.

ile tysięcy kont trzeba było pozakładać , aby nieuczciwie zawyżyć sobie ocenę





i robi to przez tyle lat




Piotrek,
jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Orlagura

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na działalność mitycznego Piotrka na tym forum i żadnego nie podałeś!

ŻADNEGO!

za to twoja obsesja na jego punkcie jest tutaj widoczna jak na dłoni - jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się bidoku pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może to sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis i zobaczycie, że niejaki orlagura/antypit/protip pojawia się od razu i komentuje jakiś negatywny

i tak tutaj od 6 lat a na forum Kaca od 11!!!

i ten nieszczęsny koleś uważa się za "normalnego"

buhahahha

ocenił(a) film na 9
res7777

Kolego uważaj, zaraz się do Ciebie hizycc - murcoszek przyczepi i będzie Ci wciskał, że jesteś scenarzystą!

ocenił(a) film na 8
res7777

W ogóle obsada to największy atut filmu, bo nie ma tam za dużo akcji, ale za to dużo fajnych tekstów

ocenił(a) film na 9
Betronn

Uważaj kolego, bo Cię tu zaraz zaatakuje niejaki hizycc i będzie bredził, że jesteś scenarzystą

użytkownik usunięty
Betronn

Właśnie to jest głupawy polski szajs.

ocenił(a) film na 7
Betronn

Czy to pasuje do obecnej sytuacji z PIS ??????///

ocenił(a) film na 7
giovanni50

No szczerze mówiąc chyba TAK:) Mnie dał do myślenia motyw z lokatorami - nie każdy właściciel to od razu czyściciel, a oni w komisji wszystkich pokazują tak samo - źli krwiopijcy itp, jakby lokatorzy to były same anioły. A i właściciele są różni i lokatorzy też

ocenił(a) film na 7
Betronn

Dzięki za odp :)

ocenił(a) film na 10
Betronn

To mamy takie same zdanie

aaaahunter

ja też

Bslagura

tzn popieram

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

i znowu...

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Bslagura

i znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones