PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 339
ocen
7,3 10 1 35339
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Samo życie.

ocenił(a) film na 8

Jeżeli będą robić drugą część, to służę pomocą jako konsultant, bo takich żon czy Omylaków i Pazernych to znam niestety od groma i trochę

ocenił(a) film na 10
krakus1985

Film dzisiaj leci na Stopklatce

uahahaha

Jest tez na Playerze

ocenił(a) film na 10
Perbees

Jest jeszcze Netflix.
A propos tych emisji to wielu moich znajomych po obejrzeniu było mile zaskoczonych, bo o filmie mało słyszeli, a jak już spotykali jakieś "recenzje" to były stronniczo negatywne, a film im się podobał. Tak to często widać bywa, że jak jacyś producenci nie maja "chodów" albo nie zapłacą komu trzeba to na dobre recenzje nie mogą liczyć. W ten sposób oszukuje się widzów. Czytasz wielkie peany na temat jakichś rzekomo głębokich filmów, a w potem w kinie zasypiasz z nudów albo przeglądasz wiadomości w telefonie. A Na układy to film dla mnie dokumentalny i zgadzam się z gościem co założył temat że jest to samo życie, co dla mnie jest wręcz przerażające, że tak to wygląda.
Ja wprawdzie w szeroko rozumianej służbie państwowej nie pracuję, ale jak czytam czy słucham o przekrętach "naszej" władzy to nóż mi się w kieszeni otwiera.
I właśnie dlatego takie filmy powinny być reklamowane i emitowane jak najczęściej, bo pokazują to wszystko w lekki, bardzo dobrze przyswajalny sposób, przez co każdy to z przyjemnością obejrzy, a przy okazji da mu taki film do myślenia. Bo co mi po jakimś efekciarskim Venom 2 ??? Czy Deadpool 2???
Niestety nasz rynek filmowy to niezłe bagno i tu mało kto patrzy na to jaki ktoś zrobił film, jak się go ogląda, jakie niesie przesłanie, za to ważne jest, żeby producenci zapłacili komu trzeba...
Takie Na układy to przecież były hejtowane przez jakąś zorganizowana grupkę trolli od samego początku. Większość profili, które dodały tu negatywne opinie to jakieś "jednodniowe" konta, które niczego innego nie oceniają, nie komentują, tylko zaatakowały ten film i zniknęły.
Dobrze, że chociaż filmweb wyczyścił to forum z wielu wpisów jednego maniaka, który atakował tu każdego kto cokolwiek pozytywnego napisał. Koleś podszywał się pod innych, również pod mój profil, bredził na okrągło o scenarzyście, siedział tu od 6 rano do 1 w nocy codziennie, komedia po prostu. Nie wiem o co w tym chodziło, ale jak widzisz, nawet tak spokojne filmy jak ten mogą stać się ofiarami medialnej nagonki. Tu ludzie czasem piszą, że to może dlatego, ze film przekręty rządowe pokazuje, ale tu nie byłbym pewien na 100 procent. Bardziej obstawiam, że chodzi o w/w jakieś nomen omen układziki, ekipy, ci mogą robić filmy, tamci nie i trzeba ich zgrillować etc. Smutne to niestety

uahahaha

Ale to jest kolego zawsze. Widziałeś jakaś dziedzinę życia, a przynajmniej taka, w której w grę wchodzą duże pieniądze, żeby uczciwość była górą? Ja niestety nie...

ocenił(a) film na 10
Perbees

Niestety chyba nie. To raczej dość smutna refleksja, ale smutne, że dzieje się to w dziedzinie rozrywkowej, która powinna nieść radość, zabawę, a nie jakieś ataki hejterskie, trollowanie całymi latami etc. Tego nie rozumiem i uważam takie rzeczy za żałosne

uahahaha

Niestety moim zdanie idiotów znajdziemy w każdej dziedzinie życia. Nie wiem co tacy mają pod kopułą, ale może właśnie nic nie mają

ocenił(a) film na 10
Perbees

Trudno się nie zgodzić. Zobacz co się dzieje np ze sportami walki - coraz mniej sportu, za to coraz więcej patologii, byle tylko kasa się zgadzała - tak jak choćby teraz ta zadyma z niejakim najmanem - koleś, który powinien zniknąć z mediów raz na zawsze, gamoń, który przegrywał z jakimiś przypadkowymi ludźmi teraz chełpi się tym, że szef pruszkowskiej mafii sponsoruje mu galę. Bo wiadomo, oficjalnie to niby najman tam "zarządza", ale wiadomo, jak takie spółki naprawdę wyglądają i jak się tam kasę czyści...
Nie wiem czy widziałem "Dziennikarskie zero" Stanowskiego, ale on dzięki Kanałowi sportowemu ma spore zasięgi i właśnie zwrócił uwagę na te wszystkie idiotyzmy. Ja też sobie zadaje pytanie - dokąd to wszystko zmierza.
Filmy coraz głupsze, rozrywka dla mas coraz głupsza, promowanie patologii, idiotów najróżniejszych byle się klikało... a do tego wszędzie układy, nepotyzm, nadużycia władzy, biznesy z biskupami, inwigilacja jakimiś pegasusami... masakra

uahahaha

Kolego, takie czasy nadeszły niestety i niewiele wskazuje, żeby było lepiej, wręcz odwrotnie - będzie coraz gorzej. A Dziennikarskie zero to widziałem, zwłaszcza wywiad z tym burmistrzem - zobacz jacy ludzie rządzą częścią miast w Polsce! Dziwisz się, że potem patologie i różne głupoty tak dobrze się sprzedają? Tego burmistrza ktoś wybrał, znając życie większość jego wyborców to właśnie takie same dzbany jak on

Cuuder

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

ocenił(a) film na 8
Cuuder

Lepszy był ten wójt pijak, co flagę Barcelony nad urzędem wywiesił, przyjmował żołądkową gorzką za załatwienie każdej sprawy, ale jego gmina jako jedyna w województwie żadnych długów nie miała, a ludzie go popierali, bo miasto się rozwijało

waqwant

Tu jest niezły dylemat - bo facet rzeczywiście dobrze rządził. I co lepsze? Gładki, elegancki nieudacznik czy przekręciarz czy sprawny i dobrze zarządzający alkoholik? Powiem Ci, że nie wiem na kogo bym głosował:)

ocenił(a) film na 8
Cuuder

Ja kurde też:) To cała Polska powiatowa w pigułce. ale trzeba przyznać, że gość był niezły egzemplarz:)

waqwant

Ale wójta Pcimia to nikt nie przebije, kradnie, mataczy, nawet NIKu nie chce wpuścić i k... cisza, żadnej reakcji, mafia po prostu

ocenił(a) film na 8
Perbees

Ale agentkę CBA wpuścił w Pcimiu - nic nie wykryła i zaraz potem mianował ją szefem jakiejś spółki... "na pewno" był to przypadek

waqwant

Ale teraz gacie mu się palą, bo wie, że jak przegrają, to siedzi menda i to z konkretnym wyrokiem

Cuuder

Ale niestety Stanowski z Mazurkiem się sprzedali, udają obiektywnych, a promują pisiorów - głównie mazurek

Bekomac

A ziemkiewicz? Ten się już sk...ł absolutnie

Cuuder

Zero totalna, dostaje siano z tej śmiesznej tv republika dotowanej przez pisowców i udaje "niezależnego"

Bekomac

taki k... patriota co córkę na studia na ten "zgniły" zachód wysłał, hipokryta taki, że ręce opadają

Cuuder

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Piotrek,


a ty nadal nie rozumiesz, ze film jest po prostu słaby


a ty sam trollujesz zachwalając na forum samego siebie

ile tysięcy kont trzeba było pozakładać , aby nieuczciwie zawyżyć sobie ocenę


pod różnymi kontami piszesz to samo






i robisz to przez tyle lat



jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Orlagura

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na działalność mitycznego Piotrka na tym forum i żadnego nie podałeś,

za to twoja obsesja na jego punkcie jest widoczna jak na dłoni -jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się bidoku pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis zobaczycie, że niejaki orlagura/antypit pojawia się od razu buhahahha

krakus1985

Popieram

Bslagura

po stokroć

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones