PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7989}
7,3 5 282
oceny
7,3 10 1 5282
7,3 10
ocen krytyków
Nad rzeką, której nie ma
powrót do forum filmu Nad rzeką, której nie ma

Ten film kręcony był głównie w mojej miejscowości! W Żerkowie :) w tym filmie gra tylu ludzi, których znam.., to naprawde fajne uczucie :)

ocenił(a) film na 10
lelkkaa1990

A ja w 2007 zrobiłem sobie wycieczkę śladami filmu i byłem w Żerkowie, Ujeździe, Poddębicach i Mirowie. Nic w tych miejscach się nie zmieniło od czasu kręcenia tego filmu. Najładniejszy oczywiście był Żerków gdzie spędziłem dwa dni szukając TYCH miejsc, które bardzo łatwo znaleźć i są w całym miasteczku. Zrobiłem mnóstwo zdjęć i filmików. Ech, chyba powtórzę niedługo tą podróż!

ocenił(a) film na 7
Harry_Keogh

dokaldnie, tylko amfiteatru nie ma, ale reszta sie ostala...:)

ocenił(a) film na 7
lelkkaa1990

jo? chodzi Ci o statystow? czy aktorow? bo nie przypominam sobie statystow z zerkowa uczestniczacych w filmie. choc moze cos przeoczylem...generalnie w filmie tlumow nie ma, chyba ze podczas zabawy pod remiza...:) tez jestem z okolic:) cholernie rozbudza sentyment, i to podwojny, bo i miejsce mojego dziecinstwa, a i przygody no wypisz wymaluj jak moje:)) i te wyprawy do lasu, eeechhhhh....

ocenił(a) film na 4
lelkkaa1990

Pozdrowienia - po tylu latach! - z Jarocina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones