PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 10 1 103132
6,2 28
ocen krytyków
Najlepszy
Biografia Jerzego Górskiego, polskiego triathlonisty i zdobywcy tytułu "podwójnego ironmana", jest... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Całość byłaby jednak jedynie cyrkową sztuczką, chwilą przyjemności, o której zapomnielibyśmy zaraz po wyjściu z kina, gdyby nie jeden, prosty, ale niezwykle istotny fakt – ta niezwykła historia wydarzyła się naprawdę. więcej
Jak dobry jest "Najlepszy"? więcej
Nie od dzisiaj wiadomo, że życie pisze najlepsze scenariusze. W polskim kinie od paru lat możemy zaobserwować rosnący trend na filmy biograficzne. Mieliśmy już historię rodziny Beksińskich, "Sztukę kochania" według Michaliny Wisłockiej, opowieść o liderze kultowego zespołu Dżem, oraz obraz opowiadający o kardiochirurgu Zbigniewie Relidze, który pierwszy odważył się na przeprowadzenie operacji jaką było przeszczepienie ludzkiego serca. Ostatni z wymienionych tytułów został wyreżyserowany przez Łukasza Palkowskiego – twórcę tegorocznego filmu o Jerzym Górskim – triathloniście, który przeszedł (a może przebiegł?) długą drogę w pogoni za marzeniami. więcej