PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785117}
6,3 2 505
ocen
6,3 10 1 2505
7,4 18
ocen krytyków
Najpiękniejsze fajerwerki ever
powrót do forum filmu Najpiękniejsze fajerwerki ever

To strasznie słabe, że nigdzie nie można tego filmu zobaczyć. Słabe ze strony twórców i producentów. Jeśli nie chcą byśmy zobaczyli ich dzieło... to dla mnie ok.

ocenił(a) film na 7
regis8888

Niestety to bardzo typowe dla polskich tfurców, zazdrośnie strzegących swoich dzieł. Bo wiesz, polscy tfurcy tworzą w wyższych celach i ich nie interesuje, żeby ktokolwiek ich filmy oglądał. Spadek po PRL-u, kiedy pieniądze na filmy były rozdzielane wg. widzimisię i nikogo nie interesowało, czy ktokolwiek będzie chciał dany film obejrzeć.

Marac

straszne

ocenił(a) film na 1
Cyferki

Raczej ciekawe.

regis8888

W Cinema City był w ostatni wtorek (w ramach pokazu 3 polskich filmów krótkometrażowych)

ocenił(a) film na 1
MarcoK

Pół roku temu pisałem do organizatorów za pytam o to gdzie i kiedy mogę obejrzeć ich dzieło. Niestety przez cały ten czas nie udało mi się uzyskać jakiejkolwiek odpowiedzi. Co świadczy tylko o tym, iż nie są oni zainteresowani tym by ich "dzieło" ktokolwiek oglądał a to jedynie marna próba zarobienia pieniędzy przez osoby bez elementarnej kultury. W związku z czym straciłem zainteresowanie tym oraz innymi projektami tych "państwa" . Nie mniej dziękuję bardzo za informację. :)

regis8888

no to do widzenia

ocenił(a) film na 1
Cyferki

Raczej do zobaczenia. :)

regis8888

Na kanale Kino Polska miał ostatnio premierę.

regis8888

Swoją droga właśnie leci na kino polska, ale trudna zdobycz.

ocenił(a) film na 1
falka14

Po 8 miesiącach od rozpoczęcia tematu i ponad rok od premiery wreszcie się gdzieś pojawił. Wow zawrotna prędkość.

falka14

Aleś błysnął...

ocenił(a) film na 6
regis8888

Jest dostępny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=-MOc5ZyQN8o

ocenił(a) film na 9
regis8888

oceniasz film na 1, bo nie masz go gdzie obejrzeć? dośc załosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones