PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790257}
5,8 28 816
ocen
5,8 10 1 28816
3,7 6
ocen krytyków
Narzeczony na niby
powrót do forum filmu Narzeczony na niby
ocenił(a) film na 6
fregatnik

Widzę, że Ty też gościsz tu dopiero od dziś. Wszystkie komentarze użytkowników można odczytywać tylko w dwóch porządkach - od najnowszego albo od najlepszego. Dotyczy to wszystkich filmów i seriali na portalu. Zwróć się do administratorów z propozycją, żeby dodali jeszcze jedną możliwość (od najgorszego), to wtedy przeczytasz komentarze z najsłabszymi ocenami na samym początku.

ocenił(a) film na 1
gaudium

Wątpię, żeby to coś dało, bo to nie pierwszy film z takimi żałosnymi manipulacjami. Fragatnik i wiele innych użytkowników to zauważyło, ale niestety zwykły widz już tak daleko nie kopie, wrzuci stronę, przeczyta pierwsze 5 i wyrabia sobie zdanie niestety

gaudium

Tak, ja założyłem konto żeby wyrazić mój sprzeciw przeciwko takim żenującym praktykom

ocenił(a) film na 1
fregatnik

Wstyd, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz

ostry_cenzor

A przy innych filmach też? jakich?

ocenił(a) film na 1
fregatnik

Zobacz profil Ataka paniki...

ocenił(a) film na 1
fregatnik

tzn Ataku paniki

ostry_cenzor

W ogóle przestałem już wierzyć w te komentarze i oceny

fregatnik

co za troll

Marek84

Kto? Sterstudio, nieznajoma2_2, uniela, marson 900 czy ilvv? Wszystkie te profile 10 tematów łącznie, ale tutaj k... najważniejsze. Skłamałem? Piszę NIEPRAWDĘ? Zaprzeczysz?

fregatnik

Byle by się hieny obłowiły kasą.

may_bel

Dokładnie tak jak piszesz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones