PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790257}
5,8 28 836
ocen
5,8 10 1 28836
3,7 6
ocen krytyków
Narzeczony na niby
powrót do forum filmu Narzeczony na niby

Wydaje się, że nareszcie ktoś mu w filmie pozwoli wyjść poza schemat - ja mówię sprawdzam. Poza tym Karolak i Adamczyk z dystansem, a na Roznerskiego zawsze miło popatrzeć ;)

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Stramowski taki ugrzeczniony, no zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Laksandra

teraz ugrzeczniony Stramowski, to nastepnym razem poproszę Kamińską z pazurem ;) ciekawe jak by dala radę

Laksandra

teraz ugrzeczniony Stramowski, to nastepnym razem poproszę Kamińską z pazurem ;) ciekawe jak by dala radę

Laksandra

Ugrzeczniona rola mi sie bardzo sposobała, w końcy ile można latać po mieście z ganem :) chętnie zobacze go w kolejnych filmach

Maja_90

Haha i bez brody ;) Też jestem ciekawa jego przemiany, może jeszcze da radę na nowo nas zauroczyć.

ocenił(a) film na 7
Alissses

Hm no zobaczymy, ja co prawda go lubię w takich ,,ostrych" wcieleniach, ale chyba żaden aktor nie lubi być zaszufladkowany

Maja_90

a Stramowski czasem nie zaczynał o rol takich grzecznych chłopcach w serialach?

ocenił(a) film na 7
dominika_pajak_2

Ja np. go kojarzę z Na dobre i na złe, chociaż oglądałąm bardzo sporadycznie zawsze ten serial :)

dominika_pajak_2

podobno, ale od tego czasu trochę się zmienił ;) wygląda jak grzeczny chłopie z dobrego domu, dlatego jestem ciekawa jak mu poszło, bo ostatnio można go było zobaczyc jako walczącego policjanata

matyldkaw

zazdroszcze pani Warnke takiego męża

Maja_90

Stramowski w zupełnie nowej odłsonie i jak dla mnie zaskoczenie na duży plus. Zagrał fajnego faceta po przejściach, jest taki uroczy :)

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Kurczę, mnie to jego wcielenie przekonuje! I nie rozumiem tych co drewno w jego grze widzą właśnie w tym filmie, Moim zdaniem lepiej się tu sprawdził niż jak gania z gnatem po ulicy. Stworzył fajne trio ze Stelmaszykiem i dzieciakiem :)

Laksandra

Tak jest !

ocenił(a) film na 6
Laksandra

Stramowski ... najlepszy, potem... (Bohosiewicz, Kolak...) no właśnie, ale w sumie film warty zobaczenia. Kamińska... poprawna figura... Kilka chwil naprawdę ok... pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Stramowski i komedia romantyczna to chyba lepszy mix niż Stramowski i film sensacyjny. Poważnie, dajcie więcej takich filmów!

ocenił(a) film na 7
Bella_88

Obejrzałam w końcu i faktycznie było ciekawie - takiego Stramowskiego lubię najbardziej :)

Maja_90

Rzeczywiście świetna rola :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones