PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 202
oceny
6,2 10 1 42202
5,0 7
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

Śmieszny moment

ocenił(a) film na 7

Nie wiem jak wy ale dla mnie moment rozwalania gipsu o łóżko był bardziej śmieszny niż straszny, albo gdy Elise szarżowała z krzykiem na potwora ^^

krewetka119

No dokładnie, niczym superbohaterka, która była silniejsza niż demon. Moim zdaniem jedynka najlepsza, dwójka minimalnie lepsza od tej części.

ocenił(a) film na 6
Shumitu

Bo była w ich świecie jako żywa, i była silniejsza niż oni.

Shumitu

Podobnie jak kolega wyżej napisał - była silniejsza niż oni bo była żywa jako jedyna w ich świecie natomiast dodatkowo była silniejsza jak umiała opanować swój strach (stary motyw w horrorach).

ocenił(a) film na 6
AlexabezKeksa

Ale tutaj podany w fatalnej formie.
Elise zdecydowanie psuje ten film.

Dealric

Jest jedną z głównych postaci więc bez niej filmu by nie było :) Jak dla mnie była bardzo uroczą i barwną postacią w tej części!

ocenił(a) film na 4
AlexabezKeksa

No wlasnie wystarczy ze byla urocza, wiec juz horror przestaje od polowy filmu byc horrorem. Fakt ze ona gra pierwsze skrzypce ale na milosc boska to ma byc horror a nie melodramat

ufo254

Czyli straszne rzeczy nie mogą się przytrafić uroczym ludziom bo... wtedy już nie są straszne?

ocenił(a) film na 8
krewetka119

dla mnie najśmieszniejszą sceną jest ta gdzie Elise prowokuje kobietę w sukni ślubnej do walki - "come on bith!" :P

SilverP

A biedny demon takie "noooooope ide za ściane" :D

aframermaid

Haha, dokładnie, demon zwątpił i się oddalił za ścianę :D

ocenił(a) film na 4
SilverP

To było dobre :P też się uśmiałem ;p

ocenił(a) film na 4
krewetka119

Śmieszny moment w tym filmie to ten fragment od napisów początkowych do końcowych.

ocenił(a) film na 8
UnhollySeth

Bezbek.

ocenił(a) film na 3
UnhollySeth

:D dobre...

krewetka119

ŚMIESZNY, TO BYŁ TEN PAJAC NA KOŃCU!

ocenił(a) film na 8
Kiroshi

Dokladnie! Zupelnie nie potrzebny

ocenił(a) film na 3
quandzia

Jako to,że to był demon z jedynki i dwójki,a trójka jest przed tymi częściami,to owa scena nie była niepotrzebna :)

ocenił(a) film na 7
Milka124

Dokładnie tak. A jak ktoś nazywa go pajacem to chyba nie oglądał jedynki i dwójki :)

ocenił(a) film na 4
Milka124

To nie był ten demon z jedynki,bo miał sporo włosów po bokach głowy,jakby był jakimś wodzem indiańskim XD Tamten miał czaszkę łysą jak kolano. Z drugiej strony jednak,film opisuje wydarzenia z przed pierwszej części,więc może się opajtał diabełek na łyso. Może taki jest akurat trend w piekle. Jakby nie było,generalnie masakra i obciach,słaba część

ocenił(a) film na 3
Gladiator1000

Możliwe,że jego wygląd zmienił się z czasem :D

ocenił(a) film na 6
Gladiator1000

"..miał sporo włosów po bokach głowy,jakby był jakimś wodzem indiańskim" hahahahahhahahahaha.

ocenił(a) film na 4
Kassandra85

Też z tego właśnie kisnę xD

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

Wyłysiał skoorwiel

ocenił(a) film na 7
Gladiator1000

Przecież on miał włosy też w pierwszej części. I tak to był ten sam demon.

ocenił(a) film na 8
Kiroshi

Śmieszny ? ;-;

ocenił(a) film na 8
krewetka119

Gdzie naprawde smiechlam to jak jeden z "pogromcow duchow" odwraca sie w drzwiach i dyga na widok Elise

ocenił(a) film na 7
quandzia

Albo jak zapisywał notatki na głos i jej przeszkadzał.

ocenił(a) film na 5
krewetka119

Dla mnie śmieszne było na samym końcu ta pomarańczowa twarz demona koło Elise :P. Jakby nie mogli zrobić niedopowiedziane, pies zaszczekał czyli pewnie usłyszał ducha, pokazać zaniepokojoną twarz Elise i to wszystko, ewentualnie jakiś cień za nią a tak co za dużo tych facjat to wcale nie straszne a śmieszne ;).

ocenił(a) film na 4
maria_88_3

W domu były dwa byty. Tam,gdzie szczekał pies,dostrzec można było nisko usadowioną ,bladą twarz,na pewno nie człowieka. Cała uwaga psa i Elise skupiła się właśnie na tym punkcie. To było całkiem niezłe,ale czerwonoskóry rogacz okpił sprawę i faktycznie zepsuł całą atmosferę :) Żenada

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

No tak, właśnie byłaby lepsza atmosfera bez tego czerwonego. No ale też prawda że w 1 i 2 był, więc to taki wstęp do tych części, ale to mogliby jakoś inaczej go pokazać. No nic, zawsze muszą coś takiego walnąć na zakończenie ;). Ale generalnie 1 część była rewelacyjna, 2 już gorsza, a ta jeszcze też do obejrzenia, ale chyba na raz, bo wg mnie niewiele się działo i nie straszyło już w ogóle, bo tylko non stop jakiś demon wyłaził i już wiadomo w którym momencie, jak sie oglądało 1 i 2:P. 1 dalej jest dla mnie przerażająca, ale też ze względu na trzymany klimat, napięcie oraz lepszą muzykę :).

ocenił(a) film na 4
maria_88_3

Jedynka to moim zdaniem jeden z najlepszych horrorów ostatnich dziesięcioleci,dwójka było tylko solidna i znacząco gorsza od jedynki. Na trójce,tak jak mówisz,przesadzili z nadmiernym pokazywaniem tego demona. Był szpetny i komiczny a zachowywał się jak down. Bardziej bawił niż straszył. Np wziął tą całą główną bohaterkę na wózek inwalidzki i postanowił przejść się z nią po korytarzach budynku. Normalnie...jaka scena grozy ! :D

ocenił(a) film na 7
Gladiator1000

Podobna sytuacja w Sinisterze 2 , w jedynce było go mało i całość była owiana jakąś tajemnica momenty gdy Baghul?? był widoczny w 1 czesci zmiescily by sie w 1-2 minutach . W 2 troche go za duzo . Gorsza od 1 ale tez da sie oberjzeć . Naznaczony 1>2>3 :)

ocenił(a) film na 7
Gladiator1000

Na końcu było widać dwa demony z 1szej części. Ten, na którego szczekał pies to demon w długich włosach, który chował się np za firanką w 1, dusił Josha czy gadał do dziecka, a ten czerwony to przecież główny demon z 1szej części.

ocenił(a) film na 7
maria_88_3

Na końcu było widać dwa demony z 1szej części. Ten, na którego szczekał pies to demon w długich włosach, który chował się np za firanką w 1, dusił Josha czy gadał do dziecka, a ten czerwony to przecież główny demon z 1szej części.

krewetka119

Ja zaczęłam się zastanawiać, czy demon i Elise będą się tak popychać w kółko i ten kto popchnie przeciwnika mocniej, wygra? Farsa, nie horror. Max 4 dobre sceny.

ocenił(a) film na 7
krewetka119

Jakby nie patrzeć każdy z filmów z tej serii ma trochę czarnego humoru w sobie i myślę, że rozwalanie gipsu miało celowo wywołać uśmiech na twarzy. Uwielbiam tą serię i cenię ją bardziej od Obecności (którą lubię) dlatego, że ma ciekawą mitologię i motywy z przechodzeniem do drugiego świata ale również dlatego, że udanie przemyca drobne elementy czarnego humoru :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones