PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 265
ocen
6,2 10 1 42265
5,0 7
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

Postać Elise to najlepsze co mogło trafić się w serii filmów "Naznaczony". Byłoby wspaniale, gdyby powstał jakiś serial na podstawie przygód Elise z nieboszczykami nękającymi biednych śmiertelników :-) Choć z góry już wiadomo jakie zakończenie czekałoby na naszą medium :-(

ocenił(a) film na 7
hulboj

Coś jak "Zaklinacz Dusz". :)

Keberatan

Też pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy, po przeczytaniu komentarza. Zaklinacz dusz.

hulboj

Serial może nie, bo formuła by się szybko wyczerpała, ale taką miniserię na parę(naście) odcinków chętnie bym obejrzał :)

ocenił(a) film na 4
Thorongil83

Dlaczego miałaby się szybko wyczerpać ? Jest tyle pomysłów na fabułę co wigoru w tej starej kobiecie

ocenił(a) film na 7
hulboj

Bardzo fajny pomysl. Ja rowniez uwazam, ze postac Elise jest jedna z najciekawszych w filmie oraz jej dwaj zabawni pomocnicy, jak i Carl :-)

hulboj

Pomysł na serial owszem, ale z inną bohaterką w roli głównej, bo postać Elise akurat w naznaczonym jest najbardziej beznadziejna

ocenił(a) film na 8
hulboj

Oj tak :) albo żeby chociaż zrobić filmy o niej :)

ocenił(a) film na 9
hulboj

popieram, moze wystosujemy jakas petycje na oficjalna strone pana Whannella :)

ocenił(a) film na 7
hulboj

Przez moment tak pomyślałam również. I faktycznie ta myśl się pojawiła gdy Elis szła korytarzem. Choć liczyłam na rodzinę Josha w tej części i wytłumaczenie tego kogo Elis widziała w poprzedniej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones