PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 283
oceny
7,7 10 1 226283
7,5 44
oceny krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

!!!

ocenił(a) film na 10

To nie kino to teatr : )

użytkownik usunięty
Geli1

To nadal kino.

ocenił(a) film na 10

!!!

użytkownik usunięty
adda_5

???

ocenił(a) film na 5

!!!

Gyp

???

ocenił(a) film na 5
Gyp

...

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
gajdozaur

8DDD

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7

Racja Film Jeden Z najgorszych Tarantino - niesmak po obejrzeniu filmu - to moje odczucia dałem 2

ocenił(a) film na 9
fryzyear

To co napisałeś jest bynajmniej zabawne.

ocenił(a) film na 7
Gentlemanhoopek

nie myl bynajmniej z przynajmniej, bynajmniej to zaprzeczenie :)

ocenił(a) film na 9
creative_1991

Często się przy tym mylę i zawszę dziękuje za poprawienie mnie :)

ocenił(a) film na 3
fryzyear

Gniot jakich mało... Zawiodłem się..

ocenił(a) film na 10
hubejciq

czemu?

użytkownik usunięty
fryzyear

Zjawie dałeś 9 a Nienawistnej 2... Masz w sobie rozum i godność człowieka?

ocenił(a) film na 8
fryzyear

hahahhaa dzięki za poprawę humoru!

ocenił(a) film na 10
fryzyear

To nie oceniaj więcej chłopaku, bo wprowadzasz w błąd ludzi, którzy lubią dobre, oryginalne kino.

ocenił(a) film na 10
Geli1

Trzeba obejrzeć, a potem głos zabierać. Kino i to najwyższej rangi!!!

ocenił(a) film na 6
adda_5

kino cytujące inne filmy nie może być najwyższej rangi a już na pewno nie reżyser który cytuje samego siebie :P

ocenił(a) film na 10
nigganigga

odważnie, ale bez sensu :)))

ocenił(a) film na 8
nigganigga

to się nazywa pastisz,Tarantino zawsze podkreśla,że w sztuce wszystko już było i dzisiaj można jedynie czerpać z dawnych filmów i przerabiać je po swojemu(polecam obejrzeć wcześniejsze filmy Tarantino i zapoznać się z jego twórczością) ;)

ocenił(a) film na 6
Djagger99

Znam ją doskonale stąd moja opinia właśnie :)

ocenił(a) film na 8
nigganigga

ok tylko czemu kino cytujące inne filmy nie może być najwyższej rangi? :D

ocenił(a) film na 6
Djagger99

m.in ze względu na wtórność, a jeżeli wtórny w swoich filmach jest ten sam reżyser to tak jakbyś czytał książkę z podobnymi bohaterami tylko innym miejscem akcji a napisaną przez tego samego autora. To chyba nie można nazwać najwyższą rangą.

ocenił(a) film na 8
nigganigga

w takim razie 99% reżyserów,którzy uchodzą za tych "najlepszych" tworzą wtórne filmy nie najwyższej rangi.

ocenił(a) film na 6
Djagger99

do jakich to autorów sie odnosisz?

ocenił(a) film na 6
Djagger99

chyba mylisz kopiowanie siebie samego ze stylem danego reżysera

ocenił(a) film na 8
nigganigga

NP.w "Białym" Kieślowski nawiązuje to swoich wcześniejszych filmów,a akurat Kieślowski jest reżyserem najwyższej rangi :P

ocenił(a) film na 6
Djagger99

hahaha - ale kieślowski nie opowiada tej samej historii w dwojaki sposob tylko dwie historie w podobny sposób a to rożnica. A z resztą Tarantino a Kieślowski co to za porównanie wogóle.

ocenił(a) film na 8
nigganigga

obaj są reżyserami podobno

ocenił(a) film na 8
Djagger99

i nie czemu uważasz,że Tarantino opowiada tą samą historię w dwojaki sposób,bo nie rozumiem? :D

Djagger99

Bzdura na kółkach, nie znasz chyba za specjalnie twórczości Kieślowskiego... "Biały" to część trylogii i jako część należy ją rozumieć. Jeden z trzech "Kolorów" ówczesnej Francji. Nijak się to ma do "Nienawistnej ósemki". Podobnie z "Dekalogiem", każdy film to część całości, mimo że każdy to zupełnie inna historia, a wspólnym bohaterem dla większości części jest jedynie niemy Barciś.

ocenił(a) film na 6
nigganigga

Nie róbmy jaj ze to jest to samo co w "wściekłe psy" jest trochę podobne ale nie aż tak

Djagger99

Cytat z Carrie bardzo rzucał się w oczy

ocenił(a) film na 6
Djagger99

Widziałem wszystkie jego filmy po parę razy i ten film jest jednym z najgorszych jakie zrobił... tak jak ocenilem jest po prostu niezły

adda_5

Eeee serio uwazasz,ze kino najwyzszej rangi to tam gdzie są uzywane wulgaryzmy niczym w dresiarni? Albo krew w obrzydliwy sposob leje sie po scianiach ( i po ludziach ,swoją drogą.. )? Albo też brak jakichkolwiek wartosci moralnych,nie wspominam o estetyce?Przeciez ten film w wiekszosci obrzydza a nie cos pokazuje sensownego.Nawet smiac sie nie ma z czego za bardzo. Jak to dla Ciebie kino najwyzszej rangi,to czekam az uslyszymy w gazetach o jakims wariacie co biega po ulicy z pukawką bez ładu i składu.Obys tylko krzywdę zrobił sobie,a nie biednym ludziom.

ocenił(a) film na 7
radyjko_15

co ma jedno wspólnego z drugim?
normalni ludzie dostrzegają granicę między filmem, a rzeczywistością, czego i tobie życzę ;p

suszyMie

Aha to w takim razie powiedz mi czlowieku realny dlaczego jak ludzie naduzywaja gier z przemocą to zazwyczaj mają potem problemy psychiczne i zaburzenia? Oni nie potrafią odroznic realiow od rzeczywistosci? Poprzyj to jakimś badaniem w takim razie,bo ja Ci pokażę takich od groma. Jak chcesz dyskutować to proszę bardzo. czekam.

ocenił(a) film na 7
radyjko_15

"normalni ludzie dostrzegają granicę między filmem, a rzeczywistością" - czego w tym zdaniu nie rozumiesz, inteligenciku?

suszyMie

Odpowiedz na temat,nie ma co....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
radyjko_15

Gier z przemocą nadużywam od 8 roku życia, a lat mam 35. Filmów też obejrzało się setki. Ilość ofiar na koncie do tej pory - 0 (słownie: zero). Szczęśliwy ojciec 2 dzieci i mąż.

PS. Myślisz, że do 70-tki się rozkręcę i kogoś w końcu kropnę? o_O

chryssalid

Nie zamierzam się kłócić na ten temat. Szczegolnie ze bardzo pięknie na swiecie w tym momencie jest przemycana : wrogość, chamstwo, a w szczególności agresja i przemoc. Nie przekonuje mnie czy ktoś jest ojcem czy nie. Mozna byc rowniez zlym ojcem ;] Wiec to zaden argument.
Są rowniez wyjątki ktore po oglądaniu nie zaczną byc sadomasochistami z powołania.
Jednak mam powiązania z dziecmi i widzę co się wyrabia.

Podać przyklad?
W przedszkolu pobili 3 letnie!!!!!! dziecko w zabawie!!!! do tego stopnia, iż amputowano mu pewną część ciała!! ( 3 latkowie swojemu "koledze")
Jestes w stanie to pojąć? Czy parę lat temu , 10 20 czy 30 tak było ?Nie sądzę.

Mozesz ze mną dywagować pół dnia,cóż nam z tego,skoro widać co się wszędzie dzieje... I przepraszam- z czegoś to wynika.
Kiedys czlowiek zabijal dla jedzenia, dzisiaj zabija z "powołania" "przekonań" itd. i jak to tam zwał. I jeszcze próbuje mi to tłumaczyć,że przeciez to nie jest be...Tak,powiesz pewnie ze kiedys tez zabijano zeby zdobyc tereny itd. Ale ludzie wiecej mieli moralizmu i mniej durnowatego internetu i glupiutkich filmow. Mlodziez rosla w pewnym pocuciu obowiazkow a nie w lenistwie i pieniądzach i kloszu narzuconym na główkę. Przykladow mozna mnozyc.

Widzę co się dzieje dziś.Zobaczymy za kilka lat co będzie dalej.

radyjko_15

Czy parę lat temu tak było? Oczywiście, że tak. Chyba krótko na tym świecie żyjesz :-).

ocenił(a) film na 3
radyjko_15

Trollum Allejkum. Puknij się w ten kanciasty łeb, megiero. Słaby troll jest słaby.

radyjko_15

Niestety- g*wno prawda.

Zawsze było to samo w podobnej proporcji, tylko media odgrywają tu... inną rolę.

Taką mianowicie, że dzięki najnowszym medialnym technologiom dowiadujesz się o tych wszystkich incydentach z całego globu w ciągu minuty i choć proporcjonalnie to mało- wystarczy, by zapełnić wszystkie serwisy informacyjne itd.

Ot- i cała tajemnica szczególnej okrutności dzisiejszych czasów rozwiana. Bo już tajemnicą nie jest, że każde pokolenie narzeka na współczesność i że kiedyś było lepiej. ;) Ale to taka częsta kombinacja.

tadzimierz_filmweb

Dobra skonczcie juz to dopowiadanie bo to sie nudne robi. Moze to dla Ciebie g prawda. Monopolu na nic nie zyskałeś wiec nie cwaniakuj, bo siedzisz za sterami komputera. Ciekawe czy bylbys taki cwany poza internetem,w co szczerze wątpię. Koniec beznadziejniej dyskusji :/ nie bede sobie psuc humoru, wiecie jak jest to wiedzcie dalej,bez żadnej laski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones