PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 190
ocen
8,6 10 1 678190
6,6 45
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Plus za to, że pokazali o co tak naprawdę chodzi w sztuce, gość poplamił obraz na "odwal się" i dostał 11 tysięcy, tylko dlatego, że miał bogatego znajomego...

Film jest do obejrzenia "na raz", przyjemny ale szału nie ma. ;)

ocenił(a) film na 7
ZajebistyNick

Też myślę, że drugie miejsce to gruba przesada i zgadzam się że jak na raz to można obejrzeć. Film dobry, ale nic poza tym.

ocenił(a) film na 7
ZajebistyNick

W sztuce nie chodzi o robienie " na odwal" natomiast bogate bufony lubią się podniecać grafomaństwem

ocenił(a) film na 9
armarange

polać mu! dobrze gada :)

użytkownik usunięty
armarange

http://replygif.net/i/280.gif

ocenił(a) film na 9
ZajebistyNick

Chyba oglądałaś/eś film nie uważnie, bo było zaznaczone bardzo wyraźnie czym jest sztuka.

ocenił(a) film na 7
ZajebistyNick

Proste jest w cholerę fajniejszych filmów

ocenił(a) film na 6
ZajebistyNick

Szału nie ma ale przyjemnie się ogląda - 6/10 !!! a ze sztuką współczesną jest tak jak z białymi skarpetkami do sandałów. Zawsze musi być ten pierwszy który rzuci hasło, że to coś jest be lub super - znakomitym przykładem jest wykopany dół i wbity szpadel na usypaną górkę na jednej z prywatnych posesji w Europie. Twórcę uznano za wybitną postać świata sztuki a to co wykonał jest uznawane jako wybitne dzieło sztuki a nad stworzonym dziełem zrobiono specjalne zadaszenie - zainteresowani niech poszperają w internecie.

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

Daj może linka do tego dzieła sztuki, bo znaleźć nie idzie...

ocenił(a) film na 6
ryhukox3

Oj ! Szukaj , szukaj ! Wytrwałość będzie wynagrodzona ! Nieładnie tak iść na łatwiznę ! Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

Hehe, co za czasy, że uwierzyłem, że szpadel w ziemi może być uznany za dzieło sztuki xD. Niemniej, gratuluje pomysłu.

ocenił(a) film na 6
ryhukox3

A czy sedes może być uznany jako dzieło sztuki !? - a on stoi w jednym z najsłynniejszych muzeów świata.

Szpila_1308

O pardon, nie sedes, a pisuar. Jest różnica, o czym panowie z pewnością wiedzą.

ocenił(a) film na 6
TangoAndWaltz

Oczywiście, że wiedzą jaka jest różnica. To jedno służy do wykonywania 2-ch czynności a to drugie do jednej z nich. Należy pogłębić jednak swoją wiedzę o sztuce i zorientować się co stoi w słynnym, nowojorskim Muzeum. Można w niego, nawet, narobić. Pozdrawiam

Szpila_1308

Jak widać kwestia, które muzeum jest słynne (i który obiekt służący zadumie) jest względna, skoro jedno hasło wywołuje dwa skojarzenia ;) Ale dzięki za cynk.

ocenił(a) film na 6
TangoAndWaltz

Niegrzecznie by było gdybym, tylko, zdawkowo potraktował swoją odpowiedź. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
ZajebistyNick

Według mnie świetny film, na razie obejrzałem go dwukrotnie i mam zamiar obejrzeć go ponownie :) Przyjemny, z ciekawą fabułą, oparty na prawdziwej historii co czyni ten film bardziej prawdziwym, bliższym naszym sercom i z dobrym, zrozumiałym humorem.

ocenił(a) film na 10
fredaser

Zgadzam się z Tobą,film świetny!
Sztuką jest nakręcić film,gdzie człowiek śmieje się z czyjegoś nieszczęścia,a jednocześnie jest pełen współczucia dla sytuacji głównego bohatera.Nie rozumiem jak niektórzy, dają 8/10 gwiazdek takim filmom jak :
12 prac Asterixa ,a nie doceniają takiego filmu.

Wszystkim polecam ;)

ocenił(a) film na 3
ZajebistyNick

ten film to kandydat do najbardziej przecenionego w rankingu TOP 500.

22drexler

Ranking jest subiektywny, jedni wolą takie filmy, inni inne, każdy ma swój gust. A większość ludzi głosowała tak a nie inaczej. Sama dałam 10/10 ale rozumiem Twoje zdanie.

ocenił(a) film na 5
ZajebistyNick

Tylko polacy maja tak zje...bany (sorry ale inaczej tego nazwac się nie da) gust ;/
Każdy inny film w top 30 w jakiś sposób zasluguje na swoje miejsce, a to ma znakomite zdjęcia a to wyjątkowy scenariusz. czy wspaniala gra aktorska
Film Nietylalni nie posiada zadnego takiego elementu bo jest zwyczajnie przeciętnym filmem.

Ranking Imdb:

1. Skazani na Shawshank (1994)
2. Ojciec chrzestny (1972)
3. Ojciec chrzestny II (1974)
4. Mroczny Rycerz (2008)
5. Dwunastu gniewnych ludzi (1957)
6. Lista Schindlera (1993)
7. Pulp Fiction (1994)
8. Dobry, zly i brzydki (1966)
9. Władca pierścieni: Powrót króla (2003)
10. Podziemny krag (1999)
38. Nietykalni (2011)

jokmas

Kolejny zjeb-any ranking gdzie połowa filmów nie powinna w ogóle tu być gdzie jest. Batman na czwartym? To ma być poważny ranking? Numer 1 to ta disneyowska bajeczka udająca bycie dramatem? To ma być poważny ranking? Władca pierścieni? Podziemny krąg? Masy mają ogólnie zjeb-an-e gusta i to się tyczy całego globu a nie tylko biednej Polski. :P

ocenił(a) film na 7
grzegorz_cholewa

Sam masz "zjeb-an-y gust". Więcej szacunku trochę... Władca Pierścieni to arcydzieło kina, a ranking IMDB wygląda o niebo lepiej niż nasz filmwebowski.

Ryloth

Jedno i drugie to nieporozumienie. Władca w porównaniu z faktycznymi arcydziełami ( które dla ciebie będą nudne ) to druga liga.

ocenił(a) film na 7
grzegorz_cholewa

Wmawiaj to sobie...

ocenił(a) film na 9
grzegorz_cholewa

Masz racje. Władca pierscieni pfffff . Arcydzieło ? XD Hahhaha. Kilka efektów po za tym nuuuuda na maxa. Juz nikończąca się opowieść miała lepszy klimat.

ocenił(a) film na 5
weronikax25

Serce mi krwawi, jak widzę takie proste opinie i bezpodstawne komentarze na temat władcy pierscieni...

użytkownik usunięty
BlackToma94

Władca Pierścieni jest arcydziełem jeśli chodzi o efekty specjalne.

jokmas

I tylko Polacy są tak bardzo zakompleksieni? Ranking IMDB nie jest wcale lepszy od Filmwebowego. Oba są popkulturowymi rankingami, którymi nie ma sensu się nadmiernie fascynować.

jokmas

Już cebula się oburza, bo inni uważają inaczej od niego... Urodziłeś się wczoraj? Przecież to oczywiste, że żadna lista nie będzie w pełni obiektywna, bo jednym bardziej podoba się jedno a innym drugie... Btw. Pseudointelektualiści, którzy dają oceny 1,2,3, bo film jest na drugim miejscu w rankingu top500 powinni zacząć od oglądania filmów... instruktażowych dotyczących walki z kompleksami. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
jokmas

W walentynki w 59 krajach Deadpool był na 1 miejscu wśród filmów, na które szli ludzie. U nas filmem takim była planeta singli.

ocenił(a) film na 6
ZajebistyNick

Jak dla mnie żarty suche i nudny dosyć, zakończenie było takie, że go nie zapamiętałem, zapamiętałem tylko jak znajomi mówili "wyłącz to". #2 w rankingu to nieporozumienie

ocenił(a) film na 8
ZajebistyNick

Nie, nie pokazali o co tak na prawdę chodzi w sztuce. Pokazali jedynie jeden problematyczny aspekt związany ze sztuką współczesną, u podstaw której wcale nie leży robienie czegoś na "odwal się".

ZajebistyNick


Wciąż 2. miejsce, nieporozumienie! Na rottentomatoes ma Average Rating: 6.7/10 i to jest rzeczywista ocena. W metascore 57 więc raczej średnio, na imdb aktualnie 37 miejsce (i tak wysokie) nie rozumiem zupełnie o co chodzi tutaj na filmwebie!

ocenił(a) film na 10
ZajebistyNick

"Na raz" ???
No ja pier***e!
Pomimo tego, że rozumiem, iż nie każdy ma taki sam gust, uważam, że film nie jest "na raz".
Może nie zasługuje na 2 miejsce w rankingu najlepszych, ale ma przesłanie-pozory mylą, to po pierwsze. Po drugie (nie tylko polacy) patrząc na ludzi niepełnosprawnych myślą....oj biedny facet, pewnie jakiś wypadek.
ale tak naprawdę maja w dupie to jak żyje, jak daje sobie rade itd itd.
A tu jest pokazane coś o czym my-zwykłe "zdrowe" szaraczki nie mamy pojęcia...jak jest ciężko takiemu człowiekowi i ludziom, którzy się nim opiekują. To jest historia oparta na faktach, szczęśliwie się skończyla(powiedzmy), były momenty zabawne, też można to docenić, ale wg mojej skromnej opinii NIGDY nie nazwałabym tego filmu "na raz".
Jest zrobiony naprawdę dobrze, włączając w to niektóre dialogi jak i oprawę muzyczną.

ocenił(a) film na 4
ZajebistyNick

Jak bardzo często się nie zgadzam,tak teraz się zgadzam.Mocno,bardzo mocno przereklamowana produkcja.Wykonana sprawnie,ale tylko tyle.

ocenił(a) film na 6
HalloWin

Prawda. Spoko się ogląda, ale przewidywalne to było bardzo

ocenił(a) film na 4
Rambo_115

Tak,o gustach się ponoć nie dyskutuje,ale takich "kwiatków' jak drugie miejsce w rankingu filmów w ogóle nie jestem w stanie pojąć. Trzym się "Rambo" filmy z Tobą były ciekawsze..:).

ocenił(a) film na 6
HalloWin

Dokładnie! Dzięki i pozdrówka z "pola walki":)!

ZajebistyNick

Nareszcie ktoś na takie samo zdanie na temat . Według mnie "Nietykalnych" nie powinno się porównywać do "Skazanych na Shawshank".

ocenił(a) film na 6
Krasawica97

Kolego, jest nas wiecej

ocenił(a) film na 6
ZajebistyNick

Dokładnie!

ocenił(a) film na 1
ZajebistyNick

Potwierdzam dałem 1 choć naprawdę mi się podobał i oceniam go na grube 7/10 ale 8,7 ? xD ... wtf

ocenił(a) film na 8
ZajebistyNick

xdddddd

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 1
majkeleg

Film nie jest zły ale taaaaka ocena?! Tyle klasyków pozostawionych w tyle przez co najwyżej przyzwoity film? Wygląda to tak jakby ocena tego filmu tuż po samej premierze stanęła bardzo wysoko i potem nie dało się jej naprostować. Ocena tego filmu powinna mieścić się w okolicach siódemki. Albo ludzie idą jak owce i głosują korzystnie na ten film bo jest bardzo dobrze oceniony i dlatego ,, nie wypada inaczej" , albo to jakaś ustawka.

Lampson_fw

>film nie jest zły
>oceniam na 1

xD

ocenił(a) film na 1
haparoiden

Gdyby film miał niższą średnią to dałbym 7. Chciałbym by ten film spadł z piedestału i nie wyprzedzał w tym zestawieniu tylu klasyków , którym nie dorasta do pięt.

ocenił(a) film na 1
Lampson_fw

IMDb Ojciec Chrzestny ma 9,2 przy dużo większej liczbie głosów niż tutaj a Nietykalni 8,5. Dlaczego tutaj tak nie może być? Pal sześć, że 8,5 to i tak za dużo dla tego filmu. Nie jest on nawet najlepszym filmem o tym tytule bo ,,Nietykalni" Briana De Palmy z De Niro , Connery'm , Costnerem i Andym Garcią oraz muzyką Morricone jest klasyką w przeciwieństwie do tego sympatycznego i nic ponad to filmu.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
ZajebistyNick

Zgadzam się. Film dobry, ale na pewno nie wybitny. Znalazłbym 500 lepszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones