PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 144
oceny
8,6 10 1 678144
6,6 45
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Film piękny

ocenił(a) film na 10

Ale muzyka to cos nie do opisania, piękno w czystej postaci

ocenił(a) film na 10
neero

Einaudi❤

ocenił(a) film na 10
Caroline_30

Jak on to robi?

ocenił(a) film na 10
neero

Nie wiem ale porusza moje wewnętrzne ja do takich refleksji - takiego przejmujacego smutku, uczucia żalu tęsknoty... nie wiem nie umiem tego inaczej określić ten film to wyciskacz moich łez! Porusza do szpiku! Za każdym razem jak go oglądam mam zamarkane rękawy! Coś pięknego! KOCHAM
Fly Una, Mattina, "Experience" Uwielbiam!

ocenił(a) film na 10
Caroline_30

Mam tak samo Einaudi to wielki człowiek i talent 1 na milion. Dzieki niemu winduje ocenę o 1. I kawałek "Fly" również wybitny

ocenił(a) film na 10
Caroline_30

Williams również jest wspanialy ale nie ma co ich porównywać. John tworzy muzykę kultową, ikoniczną. Natomiast Einaudi karmi duszę

neero

"(...) Einaudi karmi duszę." Ujęte pięknie i prawdziwie :) 'Una mattina' ❤

ocenił(a) film na 10
Kegra

Karmi Duszę! Idealne określenie!!! ♥

ocenił(a) film na 10
Kegra

Dziekuje ;) pisze co czuje. Jeszcze polecal bym muzyke Thomas'a Newmana szczegolnie z American Beauty ktory to fim bez przesadyzmu kocham

neero

wczoraj oglądałam ten film chyba już z 10 raz, razem z mężem, jedni mają swoje piosenki, inni mają swoje filmy, a my mamy film z muzyką. Nietykalni to jeden z tych filmów,które świetnie pokazują to jak muzyka "robi"film, całość jest tak dopieszczona, że nie mogę nie obejrzeć :D

ocenił(a) film na 10
karola_korys

Na poczatku filmu jest scena gdy jada razem masserati i w tlo wchodzi kawalek "fly" juz wtedy mnie "wzielo" :)

neero

No właśnie, o ile film nie rzucił mnie na kolana jak co niektóre inne filmy, ale muzyka już tak. To jest to, co powoduje, że film oglądałam kilka razy

ocenił(a) film na 10
majka1706

Film ocenil bym na sucho tak 8 moze 9 ale wybitna muzyka podniosla do 10

ocenił(a) film na 7
neero

Prawda, też mi się niesamowicie podoba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones