PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507626}

Nieznajomi: Ofiarowanie

The Strangers: Prey at Night
4,8 10 262
oceny
4,8 10 1 10262
Nieznajomi: Ofiarowanie
powrót do forum filmu Nieznajomi: Ofiarowanie

Słabiutko ....

ocenił(a) film na 5

Niestety film bez klimatu, nie trzyma w napięciu, niektóre sceny wręcz śmieszne. Początek filmu jeszcze ok, ale końcówka porażka.Szkoda, bo 1 część była świetna

Sonkal

najlepszy był soundtrack

MarcoK

Sama nie mogłabym tego lepiej ująć, wszystkie moje odczucia w dwóch powyższych komentarzach.

Mortiana

dzięki, moje nie do końca, bo jedynka to była dla mnie tylko 6, ale oczywiście tam był klimat tragiczny, a tu prześmiewczy, myślę, że ten film był tym czym chciał, czyli prześmiewczym gniotkiem z dobrą muzą, którą ma szanse zarazić młodych widzów pytających o kultowe kawałki, a tamten mnie nie przekonał jako horror-thriller niestety...

ocenił(a) film na 9
Sonkal

bredzisz film swietny i do tego na faktach

arek2010

Wciska się naiwniakom tekst o faktach i widocznie na wielu to wciąż działa.

ocenił(a) film na 6
arek2010

Zgadza się - film jest oparty na faktach > była o tym mowa w I części z Liv Tyler

ocenił(a) film na 5
Sonkal

Sonkal zgadzam się z Tobą, "jedynka" miała ten klimacik gdzie tutaj go utracono.

ocenił(a) film na 5
Pulser_X

Owszem, jedynka zdecydowanie lepsza, ale plus dla dwójki za soundtrack :)

ocenił(a) film na 6
Itsashrose

Owszem - muzyka wymiata

Sonkal

Jedynka miala poziom. To jest nieporozuminiem

ocenił(a) film na 1
evula_2

Gówno jakich mało.zero klimatu

ocenił(a) film na 4
Sonkal

Film bardziej przypomina niskobudżetową komedie niż horror, dałam 4 za ścieżkę dźwiękową. Nie chciałam iść do kina ale siostra kupiła bilety, jej się film podobał może dlatego że piła w kinie wino.

ocenił(a) film na 5
Sonkal

Całkiem niezły horror dobija jego zakończenie, sprawia ono, że cały film staje się jedną wielką bezsensowną sieczką. Taka opinia w jednym zdaniu, podsumowanie całości i mały spojler — trzy w jednym! :P

Horror/slasher zaczyna się dosyć normalnie, klimatycznym wstawkom muzycznym towarzyszą ładne panoramy, ogólnie zestawienie dla kontrastu słonecznego dnia, w którym zielona trawa, kwiaty i błękitne niebo daje znacznie głębszy wymiar ciemnym kadrom nocnym, gdy trawa jest brązowa w skąpym świetle latarni sodowych, a powietrze zdaje się wisieć niczym przysłowiowa siekiera, wyszły na plus.
Główni bohaterowie są bardzo wyraziści, niezwykle typowi dla tego typu obrazów, wiele gadają, dużo się mądrzą, lecz gdy przychodzi chwila próby piszczą, jęczą, krzyczą i skamlą: "czego od nas chcecie!", "zostawcie nas!", "litości!" i inne takie żałosne teksty, ale przystające każdemu bohaterowi takiej produkcji, haha. Lecz to też do czasu, bo potem nadchodzi przemiana i krwawy odpór napastnikom, lecz nagle… znowu robią się potulni jak barany idące na rzeź — przedziwne, ale okej, taki film, że nawet ich głupota w obliczu zagrożenia wydaje się normalna :)

To wszystko jednak na nic, bo na koniec… już pisałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones