PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105744}

Ocean's Twelve: Dogrywka

Ocean's Twelve
7,1 143 347
ocen
7,1 10 1 143347
5,9 20
ocen krytyków
Ocean's Twelve: Dogrywka
powrót do forum filmu Ocean's Twelve: Dogrywka

Efekt nieudany (oczywiście jak na historię ekipy Oceana i produkcję o takiej klasie) i pozostawiająca niedosyt do tego stopnia, że film oglądany na raty przyprawia o senność. Nie umywa się ani trochę do "Ocean's Eleven". Sporo dziur, niejasności, niedopowiedzeń, mdła, próbująca na siłę sprawiać wrażenie złożonej i wielowątkowej akcja, denerwująca praca trzęsącej się kamery rejestrującej chaotyczne zdjęcia dokładnie takie jak i sama fabuła. Ogólnie efekt to zero spójności pomimo starań, podczas gdy w poprzedniej części cała akcja była spójna i uporządkowana. Już nawet polska produkcja "Vinci" traktująca o takiej samej tematyce jest dużo bardziej płynna pod względem ciągłości filmu pomimo braku środków jakimi dysponują twórcy "Ocean's Eleven", a przecież nie jesteśmy w Hollywood. Takich filmów się po prostu nie ogląda - takie filmy się męczy, tak jak by jeść ładnie wyglądającą, udekorowaną potrawę, ale koszmarnie i byle jak przyprawioną. Źle, aczkolwiek nie najgorzej. Twórców było stać na więcej.

ocenił(a) film na 5
0600809730

Podbijam,bo ciekawe i klarownie napisane.

użytkownik usunięty
RAC_79

Dokładnie tak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

To ja thierry. Nie pamietasz?

ocenił(a) film na 5

Pamiętam Cię. Dlatego pytam czy znów będziesz odpieprzał taką szopkę na pw ?

użytkownik usunięty
RAC_79

Chyba nie wiem o co chodzi, więc trzymaj się.

ocenił(a) film na 5

Pytam się czy znów będziesz pisał takie zboczone rzeczy?

użytkownik usunięty
RAC_79

Nie i trzymaj się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

Poza tym ja nie pisałem do ciebie na privie, więc....

ocenił(a) film na 5

No właśnie...

użytkownik usunięty
RAC_79

Dziwna rozmowa. Adios.

ocenił(a) film na 5

Adios będzie wtedy jak sam skończę temat. Pytam się czy dalej będziesz pisał zboczone tekst na priwa?

użytkownik usunięty
RAC_79

A na czyim koncie takowe pisałem?

ocenił(a) film na 5

Na swoich poprzednich,na swoich dwóch jedno z łbem i drugie,które zablokowali Ci,niesłusznie moim zdaniem.

użytkownik usunięty
RAC_79

Ale czy ja pisałem zboczone privy? No błagam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

A no tak, masz rację......

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

A mnie śmieszą te wymyślne oskarżenia, ale okey żyjcie sobie w tym wyimaginowanym świecie,.

ocenił(a) film na 5

Z nas dwóch,to ty żyjesz w wyimaginowanym świecie,żyjesz w nim,bo dobrze wiesz dlaczego.

użytkownik usunięty
RAC_79

Jesteś jej alterkontem?

A no tak, bo to poszło o jego Choco.....daj spokój thierry, nie ma co, temu żyłka pęka bo ktoś do jego internetowej panienki napisał coś nie tak, jest zazdrosny, zrozum i nie żyw do niego urazy za to tutaj :)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Jak tu trafiłaś?

Przypadkiem, bo akurat oglądałam jedną z części tego filmu a co podejrzewasz mnie o coś? ;D

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Ciebie nie.

Już myslałam....

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ja tam go znam już z tej drugiej strony, chociaż wiem że by mógł być spoko, gdyby tak każdemu nie zarzucał czegoś związanego z choco i by mu tak się często ciśnienie nie podnosiło....

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Mi się wydaje, że chodziło coś innego, ale mniejsza z tym.

Czyli rozumiem że choco to przykrywka do jego jakiś prywatnych porachunków z Tobą? xD

Okej, nie wnikam :)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Lepiej nie mówić chyba.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Naprawdę ładna rozmowa jak na strażnika teksasu, czy kim tam się czujesz. Sporo postów Ci blokują, zupełnie jakbyś notorycznie łamał regulamin, trollował, obrażał, atakował ludzi i takie tam.

RAC_79

Jezu, uspokój się nie jesteś na Inne. Cżłowiek do ciebie po ludzku a ty z gębą do niego.....zluzuj.

ocenił(a) film na 8

Ale ten film nie był aż taki zły i fajnie było zobaczyć całą ekipę jeszcze raz

ocenił(a) film na 8
0600809730

Ale dlaczego zaraz żałośnie? Po c takie słowa, film wcale nie jest aż taki zły, kilka niedociągnięć jest ale fajnie całą ekipę razem znowu zobaczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones