PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105744}

Ocean's Twelve: Dogrywka

Ocean's Twelve
7,1 143 335
ocen
7,1 10 1 143335
5,9 20
ocen krytyków
Ocean's Twelve: Dogrywka
powrót do forum filmu Ocean's Twelve: Dogrywka

Scenariusz poszatkowany jak kapusta kiszona (wyczerpano budżet przed montażem?), niepotrzebne dygresje i wątki, przemilczane kwestie podstawowe. Niektóre pomysły rodem z Monty Pythona. Za wysoko dach - nie mamy drabinki, podniesiemy budynek by nie rzucać się w oczy. Trzeba zamaskować kolegę - nie ma sprawy, nadamy go na bagaż, i tak nikt nie sprawdza. Ktoś inny odbiera komórkę - trudno, ja tylko sobie jaja robię. Że nie wspomnę żenującej sceny z udziałem znanego gwiazdora kina akcji. Takie absurdy można w kółko wymieniać, w sumie nic tym filmie nie ma żadnego znaczenia, na nic nie wpływa, od niczego nie zależy. Dziwić może tylko, że tyle znanych twarzy - z żądzy nie tylko filmowego, ale i realnego zysku - zgodziło się skalać swoją reputację taką farsą.

ocenił(a) film na 10
Collapses

Ale jako kino rozrywkowe bardzo fajnie mi się oglądało. Do tego numer z Julią - świetny

Collapses

To z premedytacją przecież, dziwi mnie jak dużo osób na Filmwebie myli kino rozrywkowe a pozycjami dokumentalnymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones