PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787531}

Odwet

1:54
6,3 2 028
ocen
6,3 10 1 2028
Odwet
powrót do forum filmu Odwet

Szkoda

ocenił(a) film na 7

Genialny, ale jedna rzecz w zasadzie zepsuła mi cały obraz tego filmu... Koniec.
Dlaczego to musiało być w takim mocno Amerykańskim stylu? Jakbym nie wiedziała, że interesował się chemią, to bym stawiała jeszcze na klasyczną strzelaninę w szkole, ale bomba to dosyć podobne rozwiązanie problemu. Wielka szkoda, choć być może dla kogoś to nie jest duża wada, to mnie to zaczęło bardzo razić jak już obejrzałam/przeczytałam pare filmów/książek z takim motywem... Zdaje sobie sprawę, że to dosyć spory problem w Ameryce, no ale... Ile można ;)

PS.Antoine-Olivier Pilon nigdy nie zawodzi, sama jego osoba sprawia, że film jest lepszy.

ocenił(a) film na 10
Tenessy

Ja jakoś nie kojarzę by bomby w szkołach w US to był wielki problem.

ocenił(a) film na 6
Tenessy

mnie się akurat podobało zakończenie, za to raziło mnie bardzo spłycenie postaci. widz nie otrzymał możliwości poznania żadnego z bohaterów, ciężko więc utożsamić się z którymkolwiek z nich. w ogóle nie pokazano jak Francis przeżywał prześladowania w szkole i co czuł przed śmiercią, więc jego samobójstwo nie wywołało u mnie żadnych emocji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones