PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748224}

Okja

7,1 43 767
ocen
7,1 10 1 43767
7,2 32
oceny krytyków
Okja
powrót do forum filmu Okja

znowu razem.super.w Labiryncie byli świetni.

Dora_thexplorer

racja, świetni byli
a w Okja mamy jeszcze dodatkowo Tildę Swinton i Billa Nighy'ego, nie mogę się doczekać!

q_kasia

raczej Tildę i Billa dodatkowo całą resztę :D

321_red

zależy dla kogo, ja jestem psychofanką Jake'a, więc nie mogę niczego co z nim związane oceniać obiektywnie, ale racja - Tilda i Bill na pewno nie są tylko dodatkiem, źle to ujęłam :D

ocenił(a) film na 8
q_kasia

Billa Nighy'ego ?

ocenił(a) film na 8
Dora_thexplorer

Mieszanka atomowa

Dora_thexplorer

Rola Jake'a w tym filmie jest przekomiczna :D za to Dano mega powazny, szkoda ze prawie w ogole nie spotykaja sie w filmie! A film swietny ❤❤

ocenił(a) film na 8
Californian

Gdzie oglądałeś /oglądałaś? Myślałam że premiera dopiero w czerwcu?

użytkownik usunięty
Dora_thexplorer

Najpewniej w Cannes.

Dora_thexplorer

żeby tam od razu świetni... ot, poprawni

ocenił(a) film na 9
Dora_thexplorer

Chyba pierwszy film w którym odczuwam sympatię do Dano...albo ściślej, do granego przez niego bohatera. Zawsze gra taki zj*bów których nie sposób nienawidzić ;)

ocenił(a) film na 7
Dora_thexplorer

Jake musiał sie zarembiscie bawiś na planie tego filmu, rola momentami przeszarżowana ale chyba w pełni świadomie.

Dora_thexplorer

No ładnie. Dżejk wypadł najgorzej z czołówki, według widzów.. :]

ocenił(a) film na 8
Wilkolak_Autograf

tak - jego rola jest za bardzo przerysowana. Zdecydowanie za bardzo przerysowana jak na taki film..

mordarg

Reżyser mu kazał grać ściśle, według scenariusza.

ocenił(a) film na 8
Wilkolak_Autograf

wiem że to nie jest jego wina . To jest wielki aktor. Ale rola to nie jest tylko kreacja aktora na role składa się wiele wypadkowych to jak postać jest napisana, co próbuje wycisnąć z niej aktor i jak widzi ją reżyser oraz jak każe ją prowadzić. Zdaje se z tego sprawę .. tak naprawdę największy wpływ na rolę ma reżyser. ( a przynajmniej powinien mieć )

mordarg

Najbardziej charyzmatyczni aktorzy zawsze przezwyciężają upartego reżysera swoją grą. Al Pacino, Robert Downey Jr., Tom Hanks, Johnny Depp, Jack Nicholson. Lubię jego grę, ale pewnie czegoś mu zabrakło, albo reżyser go nie poinformował, że to nie jest "typowy film dla małych dzieci" i grał jak dla maluchów, albo mu się nie chciało... Obstawiam, że źle wytłumaczono mu rolę :p

ocenił(a) film na 8
Dora_thexplorer

Tylko że tam Pan Gyllenhaal grał pierwsze skrzypce a Dano był poboczny tutaj jest na odwrót : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones